Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mimona Gratulacje!!!!!!!głowa do góry!będzie wszystko ok. a wiadomo jeszcze nie raz będziesz miała takie złe chwile ale spokojnie malutka da sobie radę!!napisz raz na jakiś czas co z córcią

no to się zaczęło już mamy pierwszego bobaska! 🤪 🙃

Carpioo imię Jagoda super!!znam tylko jedną, ale jest ustatkowana i bardzo mądrą, wesołą osobą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
PRZEZYWAM STRASZNIE TO IMIĘ.. zobaccie co to znaczy:
chyba pasuje .. co?? 🙂 podobna do mamusi będzie

Jagoda

Imieniny obchodzi:
Liczba imienia: 8
Popularnośc imienia:
Miejsce 42 wśród najpopularniejszych imion dla dzieci w 2009 r. - lista
Pochodzenie imienia:

Jest to alternatywna forma imienia Jadwiga.
Charakterystyka imienia:

To dobra pogoda, żartują znajomi. Jej pojawienie się w towarzystwie często przynosi nieco rozluźnienia względem trudów codzienności. Lubi opowiadać krótkie anegdotki, czy kawały z życia wzięte, o poplotkowaniu też nie zapomina, dzięki czemu wiele osób często kontaktuje się z Jagodą, by dowiedzieć się - co tam w świecie. Jagoda jest chłonna na wiedzę wszelką, zawsze interesuje się wszystkim, co później da się dobrze "sprzedać" w formie zabawnych opowiastek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kuleczki 🙂
Carpioo Jagoda śliczne imię , opis jak z mamusi zdarty więc nie zastanawiaj się 🙂 Cudnie bęzie 🙂

Minonka gratulacje ! I mam nadzieję, że Alicja przebojem wkroczy w życie poza szpitalne i szybko zapomnicie o stresach i przykrych chwilach. Trzymam za Was kciuki, życzę Wam zdrówka i czekam na wieści od Was o Was :*

Kochane ja spadam w góry, miałam cięzki dzień wczoraj i dzisiaj poranek ale to Wam napisze na prywie w poiedziałek :*
Całuski dla Was i odpoczywajcie brzuchy do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miniona GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech Alicja w zdrowiu zapoznaje się z otaczajacymi Ją nowościami 🙂

Carpioo Zuziaczku Marzenko ja jestem do piątku w Warszawie więc na pewno uda się nam spotkać 🙂 ja wolę łazienki bo bliżej mi 🙂 (rozbijam obóz na Sadybie) zapiszę telefony i będę się odzywać do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂

Minono 🙂gratulacje!!!normalnie spłakałam się jak dziecko(ach te hormony).Wierzę,że czas w szpitalu minie Wam szybko i będziecie wkrótce cieszyć się sobą w bardziej intymnym otoczeniu 🙂Trzymaj się kochana i bądź dzielna,wiem ile Cię to wszystko musi kosztować.A ja Ty się czujesz?ale bym Cię wyściskała,pamietaj że masz tu(w nas wszystkich)wsparcie.Wal jak w dym jak zdarzy Ci się jakiś kryzys i pozdrów Alę od ciotek 🙂i koniecznie w wolnej chwili choć na moment nas odwiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczynki ja już po śniadanku i witaminki też wciągnięte wstałam o w pół do 11 jak zwykle mi się zagniło he he 😁 co mnie dziwi w końcu przespałam całą noc o 5 leciałam tylko na siusiu jak robiłam mojemu kawę przed wyjściem do pracy a nie dzień w dzień punkt 3 zapierdzielam do wc 🥴
i wskoczyłam do łóżeczka żeby jeszcze dospać a teraz was czytam i widzę same dobre wieści 😉
akneri1982
Śliczne imię wybraliście dla syneczka Adaś... Cudne 😉
Carpioo ty też cudne imię wybrałaś dla córci nie martw się twojemu na pewno się spodoba 😉
No i trzymam kciuki żeby wam dziewczynki spotkanko wypaliło 😉
Miniona gratuluje kochana będzie wszystko dobrze trzymam kciuki malutka będzie zdrowa jak rybka nie długo wrócisz z nią do domku 😆
Tylko pozazdrościć już mamy jedna mamusie ahh niech ten październik leciiii... 😆
Iris udanego pobytu w górach i uważaj na siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Wam dziewczyny,że mogę dzielić z Wami swoje troski i radości 🙂ostatnio mam jakieś emocjonalne wzloty i upadki,bez przerwy bym płakała,już wszystko mnoe wzrusza do granic wytrzymałości,moja "gruba skóra"stała się cieniutka jak pergamin;raz płaczę z żalu,innym razem z niemocy,jeszcze później z radości,z wściekłości...Piotr zaczyna mi się dziwnie przyglądać...no nawet dziś jak przeczytałam że Minona urodziła,to wybuchłam taką histerią,że mój mąż myślał,że komuś coś sie stało,albo mnie coś boli...

Iris:odpoczywaj kochana w tych górach,tylko uważaj jak zwykle na siebie 🙂przez 3 dni wpakowałam na siebie 800g,nie wiem jak tomożliwe(waga się ze mną droczy 🙂)

Akneri:Adaś to super imię,fajnie,że decyzja podjęta i możeszabelkę uzupełnić również o swoje dane 🙂

Caprioo:hrabino nasza kochana,ja się po reszcie powtarzała nie będę ale następne zniknięcie będziesz musiała bólem okupić,bo tak Ci uszy natrzemy że hej!!!dobrze,że wróciłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj miałam intensywny dzień jak wyszłam z małym o 10 to wróciłam przed 18,ale szczerze powiem,że tak mnie bolały stapy,uda i kręgosłup,że pół nocy nie spałam.Standardowo nikt nie ustąpił mi miejsca w skm-ce ani w autobusie,a pod tunelem gdzie nie było podjazdów sama wciągałam wózek(i w Gdyni i w Oliwie)nie komentuję tego,bo tu szkoda w ogóle gadać.Mój mąż mówi,że on normalnie w to nie wierzy...widocznie wyglądam na taką zuch dziewczyne która ze wszystkim sama da sobie radę!!mi tez sie czasem zdaje ze jestem w programie ukryta kamera i to jakiś żart,że nikt nie widzi baby w ciąży i do tego z wózkiem w którym siedzi małe dziecko.ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz takie czasy ja też jak stoję z zakupami załadowana w koszykach czy nawet z reklamówami to ludziska udają że nie widzą!!! no co mnie zdziwiło ostatnio jak pojechałam do mamy zaszłam do sklepu to jeden mężczyzna mi ustąpił kolejkę w sklepie to szoku dostałam bo pierwszy raz mi się to zdarzyło a tak to nie ma na co liczyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na koniec napiszę Wam co mnie doprowadziło do łez na wieczór...

Jakieś dwa tygodnie temu znalazłam na tablicy.pl ogłoszenie http://tablica.pl/oferta/komplet-poscieli-feretti-100zl-IDbgaz.html zadzwoniłam czy możliwy jest jakiś upust(choć wiedziałam,że cena atrakcyjna za tą firmę)i czy Pani może mi owa pościel dosłać do gdyni.Okazało się,że pani wraz z rodziną wybiera się do trójmiasta na urlop i mi ja przywiezie,o upuście nie chciała rozmawiać twierdząc,że stan jest idealny wieć nie kupowałaby sama nowej pościeli gdyby znalazła taką..Wczoraj kobita dzwoni do mnie i mówi,że już wyjeżdzaja i mi może pościel podrzucić pod dom...ucieszyłam się bo Piotr wrócił wczoraj późno więc nie byłoby nawet jak podjechać.Jak przyjechała to zeszłam na dół,a później już w domu odstawiłam pakunek mimo ciekawości i zajęłam się wszystkim co miałam do zrobienia,a wisienkę w postaci oglądania pościeli zostawiłam sobie na wieczór...pani dając mi pakunek jeszcze raz podkreśliła,że wszystko jest wyprane i tylko odprasować muszę,powiedziała nawet że będę zadowolona bo pościel jest w stani idealnym!!a ja głupia nie obejrzałam niczego przy niej...dała jej stówkę i ucieszona pobiegłam do domu...
Dziewczyny,jak zaczęłam pościel rozpakowywać to najpierw powalił mnie smród dymu papierosowego,a później po kolei zaczęły sie wyłaniać kolejne żółte zacieki,na wszystkim,poszewki,ochraniacz,ale w najgorszym stanie było wypełnienie czyli kołderka(koszmar)jak to zob aczyłam ryczałam chyba z godzinę nie mogąc uwierzyć w nieuczciwość ludzką!!!wymalowałam babie takiego esma,że trochę mi ulżyło,ale wiadomo,nie odpisała.Przestrzegam Was dziewczęta przed naiwnościa podobną do mojej...jak tylko macie okazję sprawdzajcie co się da i nie wierzcie ludziom.To przyktre,że są takie hieny co żerują na ludzkiej naiwności...A jak zawsze chciałam nowe rzeczy kupować to mąż mi mówił,że po co wszystko nowe przecież można kupić za pół ceny w stanie idealnym...Całe szczęście,że z wózkiem na taką minę się nie wsadziłam,to bym dobiero ryczała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś no to ładnie cię urządziła ta baba nic dziwnego że się popłakałaś i wkurzyłaś ja pewnie to samo zrobiłabym na twoim miejscu nic innego jak kupić druga jeżeli ta jest w tak tragicznym stanie ;(
Aż przykro mówić ale ludziska są podli żeby kobiecie wcisnąć coś takiego na dodatek wiedziała że to dla dzidziusia idzie z jednej strony to dobrze że to nie było nic bardziej cenniejszego tak jak właśnie mówisz np wózek bo dopiero by było a babsztyl i tak pewnie nie raczy zwrócić kasy tylko nerwów szkoda 🤢
Ajjj nie łam się Kochana głowa do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ po prostu nie rozumiem podłości ludzkiej.... Eh.. ja bym się wstydziła nawet pokazać czy wystawiać coś co jest choć trochę zużyte.. nawet oddać za darmo nie miałabym śmiałości..
Ta kobieta przegięła na całej linii.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytak:właśnie tak jak mówisz...to już nie a ta 100 chodziło,chociaż nie mam w zwyczaju wyrzucać pieniędzy w błoto(zawsze ciężko pracowałam żeby je mieć)ale ta niemoc że ktoś mnie tak oszukał...mi po prostu nie przyszło do głowy żeby babie nie wierzyć,wyglądała normalnie,uśmiechała się do mnie,żeyczyła pomyślnego rozwiązania...napisałam jej że mi sumienie nie pozwoliłoby na takie oszustwo!!!za bardzo wierzę ludziom...muszę być bardziej czujna,choć to smutne,że nie można być soba w tym świećie pełnym hien i oszustów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Akneri,mi czasem coś oddać komuś głupio żeby go nie urazić,ale coś takiego sprzedać...rany,to jest do wyrzucenia,nic tego nie jest w stanie ruszyć,nawet vanisha mi szkoda...matko,ten świat zwariował,naprawdę.Dzieki dziewczyny,że choć Wy to rozumiecie,bo mój mąż jeszcze nakrzyczał na mnie że niepotrzebnie się denerwuję skoro i tak się już stało...nie rozumiał co mnie tak dotknęło...on tylko powiedział,że mi tą 100 odda,jakby pieniądze w życiu liczyły się najbardziej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uciekam 🙂odezwę się później 🙂miłej soboty Wam życzę 🙂mnie dziś czekają zakupy w castoramie a od poniedziałku mam malowanie....a później sprzątanie...a później w końcu wprowadzę się do nowej szafy i zacznę na serio kompletować wyprawkę dla bąbli i pokować torby(na wszelki wypadek)papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś mąż po prostu nie chce żebyś się denerwowała bo to dla was na dobre nie wychodzi 🤢
a co to pościeli dla bobaska no to na pewno coś upolujesz i będziesz zadowolona tylko teraz bądź ostrożna bo podłych ludzi nie brakuje 😠
Kurw* przepraszam za wyraz ale w głowie mi się nie mieści jak ten babsztyl potrafił ci w oczy spojrzeć i wcisnąć coś takiego 😠
A teraz głowa do góry starczy Ci kochana tych nerwów i przykrości 😘

Udanych zakupów i cierpliwości przy remoncie uff... teraz twoja kolej na wielki bałagan ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnego zakupowania i dobrego nastroju Aguś 🙂
U nas też ma być malowanie pokoju, ale dopiero po niedzieli 😁 cieszę się, bo pokój będzie odświeżony i troszkę zmieniony 🙂 a jak wiecie kobiecie szczególnie takie odmiany potrzebne 😁
wszystkim Brzuszkom dobrego weekendu życzę 😁 😁 😁 ściskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MINIONA gratulację! Całe szczęście wszystko siędobrze skończyło. Oby ten miesiąc szybko zleciał!

Carpioo i dziewczyny ja tez chętnie się spotkam. Napiszcie kiedy i gdzie i pewnie się zjawię. Jakbym się nie odzywała to na maila poproszę. Na priv nie wchodzę ostatnio to lepiej na maila. Mam go wpisanego w profilu.

Aguś nie przejmuj się tak. Kochany ten mąż twój. PEwnie gdyby mógł to by ją znalazł i dopiero nagadał. Nie martw się już a ja jestem zdania że jej też się coś takie przydarzy. LOS jest sprawiedliwy. Naprawdę w to wierzę.

Pewnie coś chciałam napisać jeszcze ale jak zwykle zapomniałam.
Całuję was i ja dziś też grilluję chociaż postaram się jeść tylko sałątki. Ważę 83 kg i chcę tą wagę do porodu dotrzymać. No może góra 2 kg jeszcze tylko przytyć bo potem będę płakać. Pozdrówki kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINONA PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJĘ ! TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE!!! WSZYSTKIE JESTEŚMY Z TOBĄ I TELEPATYCZNIE CIĘ WSPIERAMY 🙂 TRZYMAMY KCIUKI , BY Z MALEŃKĄ WSZYSTKO BYŁO DOBRZE - NIE MOŻE BYĆ INACZEJ 🙂 WSZYSTKIE CIOTKI PRZESYŁAJĄ ALI CAŁUSY. JAK TYLKO ZNAJDZIESZ CHWILKĘ CZASU ODEZWIJ SIĘ - BĘDZIEMY CZEKAŁY NA WIADOMOŚĆ O TYM JAK SIĘ CZUJE ALA I JAK TY SIĘ TRZYMASZ. ŚCISKAMY CIĘ KOCHANA. JESTEŚ BARDZO DZIELNA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane brzuszki 🙂 Od wczoraj mnie nie bylo wieczora a tu juz kilka stron;p
Jestem taka zmeczona dzisaj ze szok cala noc spac nie moglam to siku to nie wygodnie to goraco to zimno to zle i wszystko bylo nie tak;/!
A dzisiaj umieram z goraca bylam na zakupach i kupilam juz wszystko wszystko wszystko dla dziecka poszlo 400zl no ale mam swiety spokoj i juz wszystko mam 😉
Jedyne co musze zamowic na allegro to pieluszki tetrowe bo w sklepach sa po 2.50zl a na allegro po 1.50zl.
Jesli chodzi o prawko to tez mam i jezdze sobie sama i mam nadzieje ze do konca ciazy bede mogla jezdzic 😉
Minona gratuluje coreczki oby wszystko sie dobrze skonczylo szybkiego powrtou do domku i duzo duzo zdrowka dla malutkiej 🙂 I wytrwalosci dla Ciebie oby ten miesiac szybko zlecial. Trzymam kciuki za Was:*
Carpio imieJagoda bardzo ładne 🙂
Aga ale ta baba beszczelna;/;/;/ Normalnie suka;/;/;/ Przepraszam za wyzwiska ale przegiela strasznie;/;/;/!!
Tez bym chciala odswiezyc troche mieszkanie ale jest tyle wydatkow ze narazie nam sie nie uda tego zrobic 😞
A teraz ide sobie troche polezec bo padam na twarz 🙂 Milego weekendu dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minona napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Ja tylko na chwilkę, żeby Wam powiedzieć, że moja córeczka od tygodnia jest już na świecie 🙂
Miałam zatrucie ciążowe i wysokie ciśnienie zaczęło zagrażać Alicji, więc musieli zrobić CC. Jak się urodziła to miała 1265g. Na szczęście dostałam wcześniej zastrzyki na rozwinięcie płuc i malutka potrafi sama oddychać. Pani doktor mówi, że w szpitalu poleży jeszcze minimum miesiąc więc teraz to szpital jest moim domem. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, bo mam takie chwile, że serce pęka... 😞 😞 😞
Trzymajcie się dziewczyny, powodzenia na porodówce i zdrówka dla dzieciątek 🙂


gratuluje coreczki ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...