Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o witaj kochana Akneri 🙂dzięki że wpadłaś z odsieczą,bo mnie te nasze kochane babska zjedza jak mnie ktos w obrone nie weźmie 🙂Ja tez nie moge doczekać sie rozwiązania 🙂a z drugiej strony cieszę się że mam jeszcze czas tylko dla Wiktora.Ja 7 lat na niego czekałam i prędzęj obie nerki oddam za niego niz pozwolę go skrzywdzić,a boję się,że będzie dotkliwie odczuwał podział mamy na troję,przynajmniej na początki...Wczoraj Piotr przywiózł wieczorem kołyskę a mały koniecznie chciał do niej wejść i na nic tłumaczenia,że to dla dzidzi...ryk był,że w centrum go było chyba słychać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpioo chyba się wystraszyła , w sumie taki ogrom ciężaróweczek może być groźny 🙂 Aguś Ty tam też się ograniczaj , bo my skłonne żeby Ci te obiecane kopniaki podarować 🙂 Ale poniekąd rozumiem to , ja jak jestem u rodziców i są brata dzieci to też nie umiem i czasami dźwigam , jedynie siedmioletnia Lorena jak ją tulę i już się zabieram , zeby dźwignąć to mówi " Ciociu nie dźwigaj mnie" 🙂 🙂 🙂 A młodsza , dwuipółletnia Sara kiedyś karmiła Igorka żelkami - wkładała je w pępek 🙂 I zawsze patrzy w ten pępek puka lekko w brzuszek i mówi " Jesteś tam??? " 🙂 Słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super że carpioo napisała! i o to chodzi. więc jak któraś tez bez neta będzie to miło jak napisze do którejś z nas sms-a 🙂
Edytak ale mnie ten śmiejący bobas mnie rozbawił 🤪 😁 😁
Gosia to naprawdę słodkie z tymi żelkami 😉 i to podwójnie 😉
Ja już wieczora nie mogę się doczekać i wizyty. Z nudów wstawiłam pierwsze pranie ubranek dla małej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tabletka zadziałała 🙂 wprawdzie trochę mnie zamroczyło ale żyję no i brzucholiński w końcu się miękki zrobił 😁 pierwszy raz od ponad tygodnia ale za to boli jakby mnie ktoś skopał - takie zakwasy mam!!
... i też robię pranie 🙂 Olkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Carpio super że się odezwała 🙂 Miłe to że mysli o nas 🙂
Gosia baska i aguska dziewczyny pliss oszczędzajcie się 🙂 Nie ma co ryzykować chociaż jeszcze ze 3 tyg wytrzymajcie a potem możecie przecierać szlaki 🙂
Wróciłam od lekarza. Moja córa wazy ponad 2 kg WOW!!!!!!! Wszystko z nią ok zaraz fotke zrobię i wstawię. Oczywiście nie chciała się pełni pokazać ale chociaż mam ją z profilu. Wg doktora będzie około 4 kg ważyc. hmm już sie nie moge doczekac 🙂
Fryzurka IRIS super. Miałam taką kiedys i chyba tez rozjaśnie jak urodzę. Ale poczekać do porodu 🙂
Hih ale jestem szczesliwa!
Koyotka jak twoja mała??????????????
Zuziaczku coś poszukam. Jak będa jakieś wolne i tanie mieszkanka to dam znać. Tylko ja mieszkam niedaleko lotniska... hmmm ochota lub włochy bo to za torami. Odpowiada miejscówka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko super , ze wszystko ok z Helenką 😉 Duża panienka już z niej 🙂 Oby tak dalej 🙂 To się łatwo mówi Marzenko , leżę od zeszłego piątku i już mnie szlag trafia , tym bardziej , ze do tej pory dość aktywna byłam , no ale wolę leżeć w domu niż w szpitalu. Czekamy na zdjęcie Helenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3.30.STOP nie mogę spać STOP fryzjer zaliczony STOP baleuage z brązu zrobiony, fryzura lekko rozjaśniona z bardzo ciemnej STOP już się nie czuję jak blada czarownica STOP efekt osiągnięty STOP kontynuacja zaplanowana poprzez stopniowe dokladanie jaśniejszych pasemek STOP zobaczymy co najdzie Iris za jakiś czas STOP 🙂

Ja chcę spaćććć 😮 Co ja tu robie o tej godzinie??? Wszystko przez to, że Mikołaj wstał pić i ja już mam po spaniu... ehh... teraz to nie tylko ja nie śpię, ale Tymek tez mnie właśnie skopał 😆 Wczoraj nasiedziałam się bardzo długo u fryz bo od 11:30 do 16:00 prawie! Było sporo babek i dlatego tak to ślamazarnie wszystko szło. A ja pod tymi foliami myslałam, że sie rozpłynę. Z naszej ryby na obiad więc nici, bo nie zdążyłąm, więc była pizza. Na pusty wygłodzony żołądek nie zrobiła mi najlepiej, do wieczora bolał mnie brzuch. W dodatku postanowiliśmy wczoraj pojechać do CUBUSA po jakieś spodnie dla Miśka, no i złaziłam się po galerii... obolała... w C&A kupiałm mu przy okazji kurtkę puchową na zimę z kapturem, szalikiem i rękawiczkami z polaru za 70 zł z zeszłego roku !!! 🤪 Interes życia normalnie, a Młody wygląda w niej jak mały polarnik! Jest przepiękna!!! Potem jeszcze skoczyliśmy do jednego sklepu i już do domu nie umiałam dojechać z bólu! Bolała mnie miednica, kręgosłup, pachwiny, krocze, brzuch wszędzie.. masakra! Pomogła mięta i leżenie plackiem po powrocie czyli około 20:00... Przecholowałam wczora jak nic j i wrezultacie myslalam, że urodzę. I jeszcze jedno... czy Was też boli mostek? w nocy? lub zaraz po przebudzeniu? Mnie bardzo i nie wiem czy to ucisk Tymka czy jak? ale boli i piecze niemiłosiernie 😞

Dzisiaj o 9:00 mam wizytę z Misiem u pulmonologa. Jedziemy zweryfikować podejrzenie naszej pediatry co do astmy oskrzelowej. Ja myslę, że to diagnoza sporo na wyrost ale pojedziemy sprawdzić, co nam szkodzi. Na termin czekałam ponad 3 miesiące... Także starcie ze służbą zdrowia nas czeka.

Buziaki dla Was i słodkich snów!

PS.
Basia ciesze się, że lekarstwo działa i że już Ci lepiej 🙂
Gosiu bądź cierpliwa i odpoczywaj, to nie potrwa wiecznie a widocznie tak musi być i to jest dla Was najlepsze.
Aguś trzymam kciuki za Ciebie i Wiktorka. Aguś i Akneri - Jestem pewna, ze bez zazdroście się w naszych przypadkach nie obejdzie jednak wierzę, że damy radę!
Marzenko śliczna Twoja Córcia 🙂 I jaka już duża! Mnie się ciągle wydaje że te nasze maluchy tajkie małe jeszcze są a tu proszę! Ciekawe ile Tymek wazy 🙂 Zgadzam się z Basią, widać, że to dziewczynka 🙂
Koyotko ale fajnie że już masz co o torby wrzucać 🙂 No i że wanienka super 🙂 Ja ostatnio znalazłam taki termoment do wody w kształcie rybki, po Mikołaju - niebieski bede go na pewno używała na początku a potem woda na czuja 🙂
Zuziaczku dobrze, że Carpioo napisała do Ciebie 🙂 Zdyscyplinowała się nam dziewczyna, dobrze wiedzieć, że wszystko u niej OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Super marzenko że z córcią wszystko ok. Mamy podobne dziewuszki 🙂 nasza waży jakoś 2,1kg i lekarz zapowiedział duże dziecko (jak to się śmiał że genetyki nie oszukam-duża ja+duży mąż=duże dziecko). Jeszcze raz mąż poprosił aby spojrzeć na pleć i pięknie było widać Zuziaczka-bez dwóch zdań laseczka 😉 Serduszko pięknie bije-ma wszystkie zastawki i inne "pierdoły" (ok.150uderzeń), widzieliśmy dwie nerki. Cieszę się że zdrowo rośnie.
Co do obniżania się szyjki to u mnie zatrzymało się. Krążka nie trzeba montować..ufffff 🤪bo tego się bałam. I mogę normalnie funkcjonować ale prowadzić oszczędny tryb życia jak nie chcę za szybko urodzić. Z tą szyjką nie jest tak jak należy ale nie ma tragedii. Poprawiło się ciut. No i mogę duphaston odstawić w końcu!!! 🤪 jedynie co to muszę nadal brac lek na rozkurcz macicy, aby brzuch sie nie stawiał...ale to jak dla mnie już pikuś 😉
jedno co mnie ciut przeraża. Bo jak mała może być duża to nie jest powiedziane, że będzie Sn. A już się nastawiłam na poród z mężem, ból i rozciąganie 😉 😮 Na następnej wizycie sprawdzimy jaką mam miednice i wtedy też coś więcej będzie wiadomo. A.....i mała już ustawiła się główką w dół. dobrze czułam 🙃 🙃 i już nie ma miejsca, aby zmienić zdanie 😉
no to chyba nie zapomniałam o niczym hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a..nie zapomniałam....po wizycie pojechaliśmy do galerii...i uwaga.....kupiłam sukienkę na ślub brata!!!jeszcze wyhaczyłam wyprzedaże i za całe 60zł mam sukienkę w której czuje sie dobrze (jak na kobietę w ciąży oczywiście) później może zamieszczę foto, bo mąż mi zrobił 😆
Ale tak jak Iris jak wróciłam do domu to nie miałam sił wstać i umyć się.
i jeszcze jedno.....wracając do wizyty. Marudziłam że mnie ścięgna w kroczu bolą....normalka w ciąży. Będę tak miała i już...ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi nic nie mowil na temat cesarki. moja mama mnie urodziłą a wazylam 4100 to ja urodze Helenke naturalnie. Ty tez dasz rade. Ciesze się ze wszystko ok hehe ale to niesamowite że te nasze dzieci takie już duże są. Mi wg głowki wyszedł 28 wrzesien porod a tak to kolo 6 pazdzierika-10 pazdziernika. Czyli normalnie. Obym urodziłą we wrzesniu. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze to juz tak niedlugo..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi nic nie mowil na temat cesarki. moja mama mnie urodziłą a wazylam 4100 to ja urodze Helenke naturalnie. Ty tez dasz rade. Ciesze się ze wszystko ok hehe ale to niesamowite że te nasze dzieci takie już duże są. Mi wg głowki wyszedł 28 wrzesien porod a tak to kolo 6 pazdzierika-10 pazdziernika. Czyli normalnie. Obym urodziłą we wrzesniu. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze to juz tak niedlugo..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...