Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marzenka napisał(a):

Kokosanko ja tez czytałam o tym olejku i też go sobię dziś kupię. A co razem będziemy się męczyć:P Oby ta pełnia i ten olejek zadziałał!
Coś chciałam jeszcze napisać ale zapomniałam. Jak sobie przypomnę to napiszę!


Kochana, wypiłam ten olejek i po 18 tak mnie zaczęło skręcac i mi byc niedobrze, że myślałam, że odjadę. Nie sądziłam, że to naprawdę po 2 godz mnie tak przeczysci..do tego doszły jakieś drobne skurcze co jakiś czas, ale poza tym to się KOMPLETNIE nic nie dzieje..jak się nic nie będzie dziac to będę miała swoją teorię, że to po prostu tylko przeczyszcza i nic więcej 🙂
my tzn ja, Ty, Natalia i Basienka_0 urodzimy chyba hurtowo w tym samym czasie 🙂 taki mały wysyp bobasków będzie..
2,5h czekania? ale bym rzucała mięsem, dym szedłby mi z uszu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga od Maksia i Amelki przeprasza, że nie odp na smsy, jest dalej bardzo osłabiona i stara się mieć siły dla Maluszków (cesarka przy bliźniakach musi być bardzo dużym wyczynem dla kobiety i jej organizmu). Amelka jest prawie cały czas przy niej, mały śpioszek z niej. Aga musi ją wybudzać do karmienia, bo zasypia co chwila. Maksiu musiał być jeszcze grzany dziś cały dzień, ale około 21 mają go też przynieść Adze i będzie pierwsze karmienie.
Cała trójka nabiera sił na wspólny powrót do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Marzenko nie mieszkam na wiosce , mieszkam w Koszalinie 🙂 A no jak trzeba to trzeba, ja nie narzekam 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie jest tak źle jakby się wydawało 🙂



To naprawdę Cię podziwiam za to że potrafisz ta kasą zarządzać. Az wstyd że niektórzy narzekają (czyt. JA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Ale sie dziś rozpisałyście 🙂

Ja cały dzień przesiedziałam prawie lub przeleżałam. Jakos taka niemarawa jestem. Skurczy wogóle nie mam :P nie wiem czemu, maleńka spokojna jest. 14.10 mam pierwsze KTG zobaczymy co mi wyjdzie i mam nadzieje mam ostatnia wizytę, ciekawe czy wogole jakieś rozwarcie mam:P

Widzę, że żadna nie rodzi...eh...znów pójdzie hurtowo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

my tzn ja, Ty, Natalia i Basienka_0 urodzimy chyba hurtowo w tym samym czasie 🙂 taki mały wysyp bobasków będzie..

Ja dzisiaj biorę swojego mężulka w obroty niech się w końcu weźmie za rozmiękczanie mojej szyjki!!!! Do środy zamierzam Oliwcie tulić a nie dopiero na nią czekać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia7986 napisał(a):

Ja dzisiaj biorę swojego mężulka w obroty niech się w końcu weźmie za rozmiękczanie mojej szyjki!!!! Do środy zamierzam Oliwcie tulić a nie dopiero na nią czekać..

ja z moim jutro wieczorem będziemy rozmiękczać, co by w piątek łatwiej poszło 😉

akneri1982 napisał(a):
Aga od Maksia i Amelki przeprasza, że nie odp na smsy, jest dalej bardzo osłabiona i stara się mieć siły dla Maluszków (cesarka przy bliźniakach musi być bardzo dużym wyczynem dla kobiety i jej organizmu). Amelka jest prawie cały czas przy niej, mały śpioszek z niej. Aga musi ją wybudzać do karmienia, bo zasypia co chwila. Maksiu musiał być jeszcze grzany dziś cały dzień, ale około 21 mają go też przynieść Adze i będzie pierwsze karmienie.
Cała trójka nabiera sił na wspólny powrót do domku.

o kurczę, a co Maksio jadł do tej pory ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalio do dzieła 😉
Fakt marzenka ma rację-Gosia jak ty robisz, że taką kasą potrafisz coś zdziałać...ja dziś byłam na podstawowych zakupach...pieluszki, chusteczki, wkładki laktacyjne, krem (linomag) i trochę spożywki i co....150zl 😞 a do wypłaty daleko 🤢
Megootko trzymaj się....Masaż coś może pomóc..ale czy da radę to nie wiem, nie zaszkodzi. A zapytam tak. Maluszek jakie kupki robi?Zamiast czopków dla takiego maleństwa polecam Lacidofil- ułatwi załatwianie, poprawi prace jelit- my to dajemy małej i trochę pomaga (kupki są lepszej jakości 😉 )
Akneri dzięki za wieści od Agi 🙂 ona teraz to ma dużo nowych obowiązków i do tego jest po cesarce, więc się nie dziwie, że nie odpisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksioo zapewne jest karmiony mlekiem modyfikowanym, cały czas leży w inkubatorze, więc innej możliwości nie ma.
Ale... tak jak pisałam, Aga miała go dostać do cycusia około 21 🙂 więc pewnie cieszą się teraz sobą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już przeszło godzinę temu położyłam się i co...i nic. Wiercę się, kręcę i nie potrafie usnąć. Tak więc jestem spowrotem, ale widzę że sobie za bardzo z nikim nie pogadam :/ chyba że jeszcze jakaś nie śpi 😉
A naszym bobaskom coś przestało się śpieszyć z przyjściem na ten świat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobranoc 😉

A mi się dzieci nie śnią od jakichś dwóch tygodni... wcześniej to cała noc była jak na jawie: karmienie mi się śniło, przewijanie, wstawanie do małej... a teraz nic 🙂

Muszę jutro dopakować torbę do szpitala, bo niby wszystko spakowane, ale kilka pierdół leży na półkach... a mój przecież tego nie zrobi... brać suszarkę do włosów ?
Nie wiem, czy będzie mi się chciało i czy będę na siłach robić włosy w szpitalu ... tak się teraz zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Jezu dziewczyny nie daję już rady mała cały dzień wyje nie mogła zrobić kupy więc o 14-tej zadzwoniłam do położnej i kazała kupić czopki glicerynowe i krople po czopku zrobiła kup dużo ale dalej płacze nie wiem już co począć co 3 godziny ja karmię a później próbuje uspać z marnym skutkiem bo tylko na trochę .Nosimy ją na zmianę na rekach bo to uspokaja ale na chwilę.........nie spałam od wczoraj...........ratunku,zaczynam myśleć ,że mi ja ktoś zauroczył bo taka grzeczniutka była 😮


KOCHANA MUSIMY BYC SILNE!
, JA PO OPERACJI DZISIAJ I NIE SPIE I NIE MAM ZAMIARU SPAC CALA NOC TYLKO PILNUJE MALEJ A MAMA W DZIEN A JA SPIE. DALYSMY JEJ TO MLEKO MODYFIKOWANE I TAK RZYGA PO JEDZENIU ALE NIE TYLKO ZE BOJE SIE ZE UTOPI SIE PRZEZ SEN W TYCH RZYGACH, MOZE TO DLATEGO ZE DALAM JEJ WIT D3 I JEJ ZASZKODZILO, NIE WIEM PUSZCZA PAWIE NAWET PRZEZ SEN...TEZ JUZ PADAM....JAK TO MOWIA JAK NIE UROK TO SRACZKA...JAK NIE ZE MNA TO Z MAŁA....MAM NADZIEJE ZE TA OPERCJA CHOC SIE UDALA...PO ZABIEGU LEKARKA POWIEDZIALA ZE TO BYLA DOBRA DECYZJA (DO KTOREJ WCZORAJ ICH PRAWIE ZMUSILAM) BO TYLE ZE MNEI NAWYCIAGALI ZE NAWET USG TEGO NIE POKAZYWALO! I ZE MAJA NADZIEJE ZE WYSZLO WSZYSTKO....NO JA MAM JESZCZE WIEKSZA NADZIEJE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...