Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
a ja w sobote wybieram sie na wesele w takiej kiecce 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/sdc10693001.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3227/sdc10693001.th.jpg[/IMG][/URL]


sukienka śliczna, taka lekka, zwiewna, bardzo mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wpadlam na pomysl ze jak urodzi sie mala to chcialabym jej dac od siebie i od M cos takiego http://allegro.pl/bransoletka-zlota-blaszka-pr-585-na-chrzest-grawer-i2424526566.html
z przodu Bianka H a z ylu ze od mamy i taty
tylko M stwierdzil ze na chrzciny jej damy 😁
kurcze sandra oddalabym wszystko zeby sobie tak posiedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cudo znalazłam, kalkulator płci dziecka... http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html
w sumie mi się sprawdziło, wyszedł chłopak 😎 na podstawie chińskiego horoskopu 🤪 można też sobie obliczyć prawdopodobieństwo koloru oczu malucha... No cuda na kiju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie troche pospalam...a mi ten horoskop i na tej stronce sie sprawdzilo 🙂 hehe..kurna pogoda do dupy znow pada:-/
karolka fajna ta sukienka...a ja już za miesiąc i tydzien bede wygladac na Naszym Ślubie w takiej sukience co mam w awatarze...hehe o ile sie wmieszcze:P kurcze ale ten czas leci...dopiero co zalatwialismy ślub a tu juz miesiac zostal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale padlam po obiedzie, to chyba przez ta pogode... dopiero sie obudzilam 🙂 fajnie sie spalo, tylko ciagle czuje w buzi smak opatrunku z zeba - mam nadzieje, ze mi nie wyleci, bo wizyta dopiero za miesiac 😮

a z sukienki jestem mega zadowolona, bo kupilam ja w lumpie za cale 25 zeta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jak jestes zadowolona, to najwazniejsze 😉
u mnie sladu nie ma po nocnych burzach i deszczu, hehe...ale jest tak parno,ze nie zdziwi mnie powtórka dzisiejszej nocy 😉

pojechalismy po namiot, ale nie kupilismy... jakos zaden nas nie przekonal 😜 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Dzisiaj dzień pełen wrażeń, latanie po mieście za łóżkiem, które w końcu zamówiliśmy.Byłam kiedyś przekonana że łóżka kupuje się razem ze stelażem i materacem a tu zonk. I jeszcze stoliki nocne....szkoda gadać ile na to wszystko kasy idzie, ale będziemy mieć w końcu łoże szerokie 180cm 🙂 mnóstwo sprzątania po malarzu,jestem wykończona,mam nadzieje że u ginki na wizycie nie wyjdzie na jaw że nie leżałam za duzo, bo mi kazała,ale jak tu leżeć, skoro najlepiej czuje sie chodząc bo jak siedze i leze to mnie krzyz boli 😞
Dorotasuper wyglądasz
KarolinaTy również ślicznie.
Ja wybieram teraz na allegro lampe i lampkę nocną,bo w sklepach nic nam się nie widziało.
W końcu dziś noc w swoim łóżku w sypialni bo już wyrobić nie mogłam na tej kanapie w salonie 🙂
Jak ja sie cieszę że jest taka pogoda,chłodno ,przyjemnie, mmm jak super się śpi 🙂
Odebrałam dziś wyniki na awidność toxo i ku mojemu zdziwieniu dostalam 4 kartki i nic z tego nie kumam 🙂 dowiem się 2 lipca czy jest ok. Moja mała,tak jak często kopała gdy Wasze dzidzie jeszcze nie kopały, tak teraz jest delikatniejsza dla mnie 🙂 czuję częściej jej wiercenie się niż kopniaki.hehe.Jutro 29tydzień wg moich obliczeń 🙂 🙂 🙂 🙂.Te suwaczki tu jakoś inaczej liczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie d teraz nie padalo 😉) wiec wieczorem pojechalismy nad zalew i sie z mloda popluskalysmy w wodzie 🙂 Dobrze, ze nikogo nie bylo,bo ja w gaciach zwyklych i staniku 🙂

Jutro pobudka o 5 ;// Juz widze moje biedne dziecko wstajace o takiej poganskiej godzinie, jak tu mam problem na 9 ja na snaidanie wygonic 🙂)

Ale na szczescie juz podsypia prawie...

Wsciekla jestem, bo zapomniaam zobaczyc w biedronie czy sa rzodkiewki.. a resza sklepow juz dawno zamknieta ;(

No to pierwszy meczyk cwiercfinalowy 🙂 Obstawiam Portugalie 1:0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jestem z marcówek 2012 mam do sprzedania kilka rzeczy które mogą wam sie przydać miedzy innymi lezaczek bujaczek,nowe spodnie ciazowe,poduszke do spania dla ciezarnych,kołyske dla niemowlaka.przepraszam ze wciełam sie w watek 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4137296
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i bardzo dobrze, że Portugalia wygrała, bo zasłużyli na to... na początku byłam za Czechami, ale odkąd sędzia z nimi grał, to mi Portugalii szkoda się zrobiło... a Ronaldo, można różne rzeczy o nim mówić, ale umiejętnościami mało który mu dorówna 😉 i gdy sie angazuje w grę, to baaardzo przyjemnie się to ogląda 😉

Dzień dobry...
moja pierwsza noc przespana bez ani jednej pobudki 🤪 🤪 i plecy nie bolą... Wczoraj doszła do mnie ta poduszka/kojec dla kobiet w ciąży... nie wiem na ile to jej sprawka, a na ile placebo, ale dawno się tak nie wyspałam 😜 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Inirtam masz rację, też byłam za Portugalią, grali o niebo lepiej, zwłaszcza w drugiej połowie.
Sandra niezły czuj, co do wyniku 🙂
Szwabów nienawidzę, obojętnie kto, byle tylko nie oni wygrali.
Ja od tygodni, może nawet od dwóch miesięcy nie czuję czkawki małej 🙂wczesniej czułam,teraz nie.
Iza, u mnie malarz był tylko dwa dni a już miałam dosyć, więc współczuję Ci. Ale czego się nie robi by mieć własne gniazdko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja już byłam na zakupkach .
Kupiłam wędlinkę z zielonym pieprzem i zjadłam kawał gdzie było mega pieprzu i mała ma teraz czkawkę 🙂
Ona to się za mną ma , od kiedy jestem w ciąży to cały czas na ostre mam smaka.
Jak się urodzi to nie będzie chciała cyca bo nie ma ostrego smaku 😮
Mój mąż dzisiaj po 10 ma mi przywiezc rzeczy dla małej od znajomych zobaczymy co się tam kryje .
A i na początku lipca też dostanę pakę po naszej chrześnicy ona też się urodziła we wrześniu więc akurat rozmiarowo pod moją córcie.
Więc myślę ,że za dużo nie będę miała do dokupywania tylko na wyjście ze szpitala kupię nowy ładny komplecik i będzie git.
Troche mi szkoda maleństwa ,że będzie nosiło rzeczy po innych dzieciach ,ale niestety z kasą się nie przelewa 🙂
U mnie pogoda bez zmian ,czekam z utęsknieniem na słoneczko .
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi ja tez mam wielki wór z ciuchami do małej a nowych kupiłam kilka sztuk i już więcej nie będę bo nie ma sensu skoro mam tego tyle że nie zdaży na pewno niektórych ubrać bo wyrośnie. Wypierze się i co z tego że po innych dzieciach 🙂 takie moje zdanie. Maluszek tego nie odczuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka, ja też już dawno czkawki mojego łobuziaka nie czułam, za to czuję inne wybryki i akrobacje 😉

u mnie pochmurno, ale 20 stopni 🙂 więc, jak dla mnie, super 🙂

Spadam laseczki do siorki 🙂 będę pewnie na stałe po weekendzie 🙂 także bawcie się dobrze, nie piszcie za dużo 😜 i trzymajcie się zdrowo 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...