Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziu - domowe sposoby radzenia sobie z tym cholerstwem już są u mnie prawie na porządku dziennym 🥴
Ilona - Marysia przepiękna... 😉 ogromne gratulacje i dużo sił Ci życzę... również w kontaktach z mężem i teściową...
A gdzie AGATA? - rodzi? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1988 napisał(a):
Mi też się podoba. Ja mam tak na drugie 🙂


a ja na trzecie 😜 A, ze imie nie na topie, to wlasnie dobrze 😜 Prznajmniej bedzie jedna Marysia w klasie 😉 Maria mi sie zawsze podobalo 🙂

A Anula nasza dalej w szpitalu, maly dalej naswietlany no i musi przybrac wage, bo stracil kolo 400g. Ani wyniki tez chyba nie takie, jakie powiiny byc 😞, ale oboje dzielni i walcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM CAŁA ! 😁 dzisiaj miałam urwanie dupy ale juz mam wolne od szkoly 🙂 więc mogę leżeć i pachnieć + niczym się nie przejmować 🙂 Później byłam z Kubolcem na lodach 🤪
Biegałam dzisiaj po dwa schodki naraz i nic 😲 .
MARYSIA ? słodycz nie do opisania 🤪 śliczna dziewczynka !!!
Nie wiem czy poród okej ale chyba sama bym chciała takiego szybkiego 😁 ... chyba zaczynam lekko srać po gaciach znowu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczyny za życzenia 🙂

Właśnie wróciliśmy z kina - byliśmy sami na sali 🤪 ale szczerze polecam bajkę Kurdowie - rewelacja, chyba śmieszniejsza niż shrek 😁
A no i dziś byłam u fryzjera - łepek przycięty ( pomimo zabobonów mojej Mamy 🙂 że przed porodem włosów się nie ścina 😁 ) więc można się na porodówce pokazać 🙂

A Marysia - super imię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama jestes Kurdowie 😜 szukam i szukam nigdzie nic takiego nie ma 😮 i nagle Kuba mówi Krudowie głąbie heheh 😁
Pomyślałam sobie,ze faktycznie musi byc fajna skoro sami na sali byliscie hehe ale zobaczylismy zwiastun i Kuba chciał rezerwowac bilet ale tyleeee wiary ze nie ma juz miejsc hahaha 😁 chyba tez bysmy byli sami 😜 ... dlatego lepiej na spontanie niz rezerowac ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Kurdowie... 😜 My mielismy na studiach taka laske, ktora sie tak nazywala i zastanawialismy sie co pisze u niej na drzwiach... 😜 Tez od razu sobie o niej pomyslalam, bo o Krudach nie slyszalam 😜 Ale teraz wiem, bo plakat widzialam, ale nie zakojarzylam. Dobrze wiedziec, ze dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak Krudowie 🙂
polecam ten film bo właśnie jedziemy do szpitala, zaczęłam plamic krwią po nocy ( cała noc bolał mnie brzuch jak na okres...) martwię się trochę a o stresie nie wspomnę... Rodzic pewnie nie rodze bo skurczu brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Tak tak Krudowie 🙂
polecam ten film bo właśnie jedziemy do szpitala, zaczęłam plamic krwią po nocy ( cała noc bolał mnie brzuch jak na okres...) martwię się trochę a o stresie nie wspomnę... Rodzic pewnie nie rodze bo skurczu brak...

Kasiu niemartw się będzie dobrze jestem dobrej myśli. Możliwe że dzisiaj będziesz miała Maluśkiego przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...