Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
podobno nie mozna do pozycji elzacej tylko połlezacej w parasolce, kolezanki dwie kupiły parasolki takie leciutkie ale ... maja konkretne problemy z w jechaniem na podjazdy, s abardzo waskie. u mnie tylko przednie sa waskie koła ale nie az tak.myslałam jednak o parasolce bo jest lzejsza o 3 kilo od grandera mojego a mam dzwigania, poza tym grander ma troche minusow ale go poprzerabiałam.nie mam kasy na nowy wózek.a grander mis ie przyda kiedys bo ma super gondole. no i opony pompowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
GOsiu ale to "dodatkowe" siedzonko z dołu można przełożyć jednym ruchem nad główne siedzenie
I ja myśle główne zrobić w gondole (rozkladasx na plasko + cocoon) a nad nim przekladam z przodu Niki w spacerowym.
Bo tak u dołu to wydaje mi sie nisko ale ludzie tak używają ;-)
A te blizniacze co dawała Beti to takie landary a ja chce lekki i nieduży ;-)

Tylko cena mnie odstrasza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy to normalne że dziecko tak nie ma apetytu jak jeszcze ma katar i bierze deflegmin? Bo myślę że od wtorku to chyba juz go gardełko nie boli? Ogólnie ma dobry humor, nie gorączkuje dzieki Bogu ale ja już wysiadam z karmieniem 😞 Już dwa i pół tygodnia wstręt do mleka...a teraz nawet grymaszenie na zupki, parówki serki...mam dość...ciągle coś wymyslam kombiuje , już mi sen z powiek to spędza i już sama nie wiem...a może wciąż gardełko jest czerwone? Pójde w poniedziałek do lekarza żeby osłuchała go bo to wiadomo przy katarku czy nie zeszła ta flegma na oskrzela? A jeszcze na koniec zrobił rzadką kupke...moze od tego leku?Używała któraś deflegmin??? Prosze poradzcie coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
GOsiu ale to "dodatkowe" siedzonko z dołu można przełożyć jednym ruchem nad główne siedzenie
I ja myśle główne zrobić w gondole (rozkladasx na plasko + cocoon) a nad nim przekladam z przodu Niki w spacerowym.
Bo tak u dołu to wydaje mi sie nisko ale ludzie tak używają ;-)
A te blizniacze co dawała Beti to takie landary a ja chce lekki i nieduży ;-)

Tylko cena mnie odstrasza..



Czerwcówka aż tak się nie przyglądałam, ale skoro tak można, to jeszcze lepiej. Moim zdaniem wózek posłuży Ci długo, potem go jeszcze pewnie odsprzedasz komuś za niezła kasę.

co do bliźniaczych to masz rację, landary takie że szok! Ostatnio w sklepie z Mama oglądałyśmy, bo u nas w lipcu bliźniaki w rodzinie sie pojawią, - masakra! lepszy już jeden za drugim, bo te dwa koło siebie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Można powiedzieć ze wszystkiego o połowe mniej. Dzis zupki dwie łyżeczki i to na siłę...za to zjadł dwa jabłka z chęcia. Może po tym ta brzydka kupka? Od razu dodam że dzień wcześniej była ta sama zupka i zjadł więcej a tu juz pierwszej łyżeczki nie chciał i go naciągało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2425&%3CosCsid%3E
tu jest tanszy wozek nie wyglada na landare ,wagowo sa tez lzejsze. ale w sumie, pensje masz warszawska wiec mozesz poszalec i kupic jaki chces, a co 😉 raz sie zyje.
a z wozkiem hm.. Czerwcówce napewno posłuzy długo ale niektórym nam to juz moze sporadycznie niebawem...ja widze mamy na rowerkach takich a la wozek jak ciepło jest, albo dzieciaczki przy wozkach bo nie chca jezdzic tylko chodzic i biegac,kolezanka tak ma ze wozek bierze własciwie jako transport dla zakupów hihi, bo dziecko (15 miesiecy) nie chce juz w nim jezdzic tylko non stop chce łązic, no a w zime na sankach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka a co z ząbkami? u mnie tez jest połowa mniej ale juz przed infekcja była. mleka moze w nocy nadrabiał przed snem ale zupki połowa i kaszki dzis w ogole. goraczki nie ma gardło widze ze juz rózowe a był zywy ogien.nosek przeszkadza mu wjedzeniu, bo cyca wypluwa i ciagnie i tak w kółko.a i butelka jest ble teraz no ale chyba zabki na rzeczy.a dzis i wczoraj ta zupke połowe podałąm przed tv. mały ma taryfe ulgową,inaczej nie da sie podac.deflegmin bierzemy, ale tak jak mowie u nas było juz tuz przed podaniem lekarstwa gorzej z zupką a owoce to juz duzo wczesniej.
butli moze nie chciec przez katar lub zeby.łyzeczką tez przez zeby.a skontrolowac sie i tak powinniscie.my mamy kontrole w poniedziałek.pojdz i sie poradz.tak bedzie najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny, ja zupełnie nie mam czasu z Wami pisać. Strasznie mi tego brakuje.
Gosia, Borysek wracajcie do zdrowia i cała reszta katarków itp. oby szybko przeszło.
Basia -czytam, że mocno musiało być z teściową.
mikaanka - i Ty zadzidziusiowałaś na nowo. Super. Mnie tez się okres spóźnia, ale wkurwa mam jak osa wiec pewnie zaraz przyjdzie.
Magda i Marysia - co To się u Was dzieje. Pewnie nie czytasz forum, ale strasznie jesteście nam bliskie, dlatego całym sercem jestem z Wami. Człowiek jest mocniejszy od kamienia, wierzę, że dacie radę a Marysia poradzi sobie z każdym problem. Tyle za Wami, a tak wiele przed Wami.
Kurcze jak ja bym chciała jakoś się z Wami spotkać. Zupełnie nie mam znajomych, tylko praca, kąpanie, kaszka, spanie i tak w koło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za komplementy 🙂

Ivonka u nas identycznie, je wszystko, ale o połowę mniej niż przed chorobą, ja myślę, że to przez antybiotyk... za pół godziny ostatnia dawka, zobaczymy czy się apetyt poprawi ..

Gosia moi znajamo mają Mutsy... drogi ten wózek, a wcale nie taki super.. w dodatku oni mają wersję, w której spacerówkę można montować tylko przodem w kierunku jazdy... paranoja.
A Ty jaki masz wózek???

też myślami cały czas jestem z MArysią... boże mam nadzieję, że w końcu się poprawi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...