Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marylu ja bym zrobila awanture i tesciowej i mezowi... jak mozna kogos tak lekcewazyc... widziala wnuka dopiero co i to przez kilka tygodni, wiec niech M nie pierdoli, za przeproszeniem, ze nie chce jej zabraniac kontaktu z malym, bzdura!! ja sie zgadzam z Doti... nie da sie nikogo nie urazic w tej sytuacji, ale albo m chce mieszkac z toba albo z mamusia, a jak mu teskno do niej to niech wraca do pl i juz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karola... ja pytalam o to pediatre i nie ma potrzeby podawac kolejnej dawki, nie ma co przesadzac, a zawsze lepiej pominac niz dac podwójnie takiemu maluszkowi 😉
isa... wspolczuje, ale mam nadzieje, ze szymek sie wreszcie ustabilizuje i bedziesz mogla w pelni cieszyc sie macierzynstwem.. ciekawa jestem co wam pediatra powie 😮

my dzis tez nie spalismy... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sorki, ze tak napialam jak sierota 🙂 ale mala na cycu wisiala i lewa reka pisalam 🙂)

Zwariuje 🙂 Mloda spiaca, ale co oko zamknie, to ja kupsko meczy i otwiera oczy. No to uspokoic sie do cyca, bo po co smoczek ??? ;/
Za duzo w brzuchu, to ulewa i tak w kolko 🙂)

Dzisiaj sie wazylam sialala 🙂) Zeszly mi 2 kg..

Ale mnie dziwnie podbrzusze boli, normalnie jak na okres ;/ Ale mam nadzieje, ze nie dostane, bo po co?? 🙂

Jutro musze wreszcie do gina isc, ale nie wiem czemu jakos takos skrepowanie sie czuje ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu współczuję, nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobiła :/ Kompletny brak poszanowania Twojej osoby i Twoich nerwów 😞 Ciężka rozmowa jest nieunikniona niestety, albo z mężem albo z teściową...
Karolka ja czasem zapominam tak po prostu podać witaminkę i wychodzę z założenia, że nic strasznego się przez to nie stanie 😉
Isa ale masz nerwowe dziecko 😞 współczuję. Mój w nocy i wczoraj też szalał i krzyczał, ale na szczęście miewa też fajne i spokojne dni. Nie wiem czy to nie przez to, że sobie rano robię słabiutką kawkę... Dziś znów wypiłam - jak dziś będzie niespokojny to jutro sobie odpuszczę 😞
Sandra ja też się ważyłam 😞 i mam 2 kg więcej niż kilka dni temu 😞 ja się normalnie rzucę pod pociąg 🙃 Trzeba zastosować MŻ - tylko mnie ciągle ssie na jedzenie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Moj m nie potrafi nic jej powiedzieć. Więc czuję ze muszę sama to załatwić. Naprawdę wolę żeby sie na mnie obrazila niż żebym musia z nią tu siedzieć. Rzygac mi sie chce od tej sytuacji.
Karolka jestem pewną ze moja tesciowa uważa ze tylko przy niej nie dzieje sie małemu krzywda:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj wzielam mala do siebie do lozka na noc bo tak mocno ulewala w dzien ze sie balam ze sie udlawi.
U mnie maz chory ledwo zipie.
Ale sie boje dzisiaj szczepienia ,az trzy wklucia ojojoj bedzie sie dzialo . 🤪
Ciocie o 14 nasluchujcie to moze uslyszycie Wiktorie jak sie bedzie darla 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/dscn5095h.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img90/1892/dscn5095h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Tak wyglada mloda cala na buzi ;/

Laski kupilam fajne gacie sciagajace 16 zl z fiszbinami.. ale na szczuplejsza laske 🙂) bo kurde zatrzymaly mi sie na biodrach 😁 mierzylam na bielizne, jak ktoras chce moge odsprzedac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jednak karmienie piersia jest super , ale i nasze dzieci sie do tego przyczyniaja .
Moja Wiki dba o mame i nie daje mi czasu nawet przekasic czegokolwiek od 13 godziny bo musi byc caly czas z mamusia .
Dopiero moj maz mnie ratuje lub starsza i mi robia cos zebym przegryzla.
Takze rano sniadanko ,szybki obiad ok 13 i potem dopiero o 18-19 kolacyjka też jakas szybka.
Widzialam na facebooku jak Emilii mala sie pieknie usmiecha ,a moja nic nawet przez przypadek sie nie usmiechnie do mamy.
Moja tylko skrzywi czolo ,zmarszczy sie i patrzy jak na wariatke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski kupilam fajne gacie sciagajace 16 zl z fiszbinami.. ale na szczuplejsza laske 🙂) bo kurde zatrzymaly mi sie na biodrach 😁 mierzylam na bielizne, jak ktoras chce moge odsprzedac 😁[/quote

Ja jestem chetna ,a jaki masz rozmiar?
Daj zdjecie co za cudo za 16 zł.
Ja wlasnie takich szukalam tanich.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

Marylu sory za wyrażenie, ale sama się wkurwiłam na twoją teściową, co za baba, że nie potrafi zrozumieć, że młoda matka potrzebuje spokoju i czasu by cieszyć się urokami macierzyństwa!!!! Proszę, nie daj się jej, bo będzie cię nękać w nieskończoność 😠 Ja moją teściową bardzo szanuję i mam do niej dystans ale w takiej sytuacji nie trzymałabym języka za zębami, mój M powinien w takiej sytuacji mnie rozumieć i wspierać a nie ulegać matce, jak piszą dziewczyny, skoro tak mu za matką tęskno, niech jedzie do niej a nie pozwala na tak długi pobyt u was!

Isa a może faktycznie Szymusia coś boli, może ma kolki 🤨 A próbowałaś Sab Simplex? Ja mojej dawałam przez kilka dni i nie dość, że unormowały się kupki to nic ją nie boli. Jeśli chcesz, poproszę mamę, która mieszka w Berlinie żeby kupiła i mogę ci wysłać.

Dziewczyny, ja też sobie kupiłam te gacie wyszczuplające rozmiar S 😁 😁 😁 bo taki miałam przed ciążą i dupa 😁 Dociągnę je tylko do wysokości ud 😮 Muszę jeszcze sporo kg zrzucić 😁

A moja śpi teraz od dwóch godzin, zrobiłam make-up, włosy ogarnęłam mieszkanie i zaraz jedziemy na zakupy na chrzciny.... Trzeba lodówkę i spiżarnię zapełnić bo pusto 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój na pewno ma kolki ;/ i to takie kosmiczne!
próbowałam już wszystkiego... krople, masaże, ciepłe okłady, herbatki... i wczoraj dostałam czopki uspokajające . położna mówiła że jak one nie pomogą to już nic nie pomoże bo one są bardzo, bardzo mocne i używane w szpitalach... no i co?! i dziecko jeszcze gorzej mi się rozdarło... brak słów 😞
co do sab simplex to niestety nie mam tego specyfiku i nie mam jak go skołować ;/
agn jakbyś mogła to z miłą chęcią kupię te krople od Ciebie... jak będziesz je miała to daj znać to wyśle Ci mój adres 🙂 może chociaż one coś poskutkują bo już nie mam sił 😞

pójdziemy jeszcze do pediatry, zobaczymy co pani doktorowa powie na to zachowanie Szymka...
od 6 rano do teraz musiałam mieć małego non stop na rękach ;/ strasznie się spinał i czerwieniał i popłakiwał... uspokajał się przy cycu ale to co zjadł to ulewał, i strasznie się wiercił i kręcił... już sama nie wiem co mu dolega...
dopiero teraz odleciał wymęczony płaczem...
ale już coś kwiczy więc kolejny dzień zapowiada się wesoło... 😞 😞 😞 😞
on prawie wcale nie śpi... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa bidulko moze rzeczywiscie pediatra Wam pomoze.
Ja w sobote ide z mala na usg brzuszka ,jezeli bedzie wszystko ok to przestane sie martwic tym ulewaniem .Nieraz mi sie wydaje ,że problem tkwi w brzuszku .
Zobaczymy na razie dzisiaj szczepienia jak damy rade to pozniej bedziemy myslaly o tym usg.
Mala zasnela ,ide sie wykapac bo smrodkuje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza bardzo Wam wspolczuje, malutkiego najwidoczniej cos musi meczyc, bez powodu by taki nie byl 😞 oby lekarz cos zaradzil 😘

Co do majtek modelujacych, to ja sie zaopatrzylam w jedne od piersi po kolana i 3 sztuki takie tylko na tylek i brzuch - sa rewelacyjne a dalam tylko 12,99 za sztuke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/pa240557.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img833/2726/pa240557.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tak wygląda nasz miesięczny łobuz 😁

Sandra ale wysypka 😞 no nie dziwię się, że myślisz o pójściu do lekarza :/
Isa, masakra 😞 Współczuję 😞 Jak był u mnie pediatra to twierdził, ze podawanie więcej pokarmu na kolkę pogarsza tylko sprawę, ale skonsultuj tą opinię ze swoim lekarzem. Sab Simplex ponoć działa cuda, więc jest jeszcze nadzieja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...