Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
Isa, współczuję Ci tych problemów z synusiem. Oby pediatra coś poradził.
Marylu, trzymam kciuki za rozmowę. Dasz radę. Ty i dziecko jesteście najważniejsi, reszta niech spada na drzewo 😁
Mixi, powodzenia na szczepieniach. Oby Wiki przeszła to znośnie. 🙂 My na szczepienia 15 listopada na 8.40. Też się już boję...

A ja narazie diety żadnej nie wprowadzam. Dam organizmowi narazie samemu pozrzucać, to co może a jakąś dietę wprowadzę po 1 listopada, tak żeby na Nowy Rok ważyć koło 65-66 kg 🙂

Natalka dziś spała znośnie - pobudka o 23.30, potem o 3 i o 6. Ale i tak czuję sie jak wypluta psu z gardła...
No i znowu mi się otworzyła rana na prawym cycku. Chyba muszę odpuścić karmienie z tej piersi na cały dzień a nie na 1 czy 2 karmienia, bo w końcu jakiegoś zakażenia się nabawię 🤢
Czy otwartą ranę na brodawce mogę smarować bepanthenem, czy lepiej lanoliną? Jak myśłicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, ta wysypka nie wygląda za dobrze... 😮 Ja bym to jednak pokazała pediatrze. Moja ma podobne krostki, ale zdecydowanie mniej. Jedynie na prawym policzku, trochę pod noskiem. Te krostki z czoła i z lewego policzka w zasadzie już jej znikły. Ale ja po każdym karmieniu myję jej buzię przegotowaną wodą.

A ja zastanawiam się nad takimi majtkami - http://allegro.pl/wysokie-majtki-z-szelkami-poporodowe-modelujace-42-i2728811754.html

Idę wziąć prysznic i jakieś śniadanie sobie zrobię. Pogoda dziś u nas paskudna, ale chyba ruszę tyłek na jakiś choćby 30 minutowy spacer z Małą. Niech się hartuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
w końcu Młody dał mi wyprasować góóóóóórę prania. a teraz poleżał na brzuszku cały kocyk mokry od sliny 😁
od rana boli mnie głowa 😞 wypiłam kawę i czekam na efekty.
zaraz zbieramy się na spacer, choć jest 9 stopni. no ale już cieplej nie będzie 😞 dobrze tylko że nie pada 🙂
pasuje mi iść do gina na przegląd ale jakoś już mam dość tych wizyt i zaglądania "tam".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixi czopki Viburcol kupisz bez recepty wczoraj mi położna mówiła że są to czopki stosowane właśnie w szpitalach i przez pediatrów, uspokajające, przy gorączkowaniu, itp...

mój mały już śpi 30min i widzę po nim że chyba chwilę sobie pośpi ... a ja w końcu się przebrałam z piżamy 😁 i teraz idę się zdrzemnąć przy małym... pierdziele nie sprzątam, nie gotuje!! też muszę wypocząć, a męża wygonie na dół do mamy na obiad... też mi się coś od życia należy a nie non stop na nogach! ;/
wczoraj rzuciłam mamie kosz z naszymi ciuchami do prasowania bo tyyylle się tego nazbierało że głowa mała, a w szafie pusto 😮 trochę mi głupio że tak zaczęłam wykorzystywać innych domowników ale co mam zrobić jak mam takie niespokojne dziecię?! 😞

dziewczyny po cc... czujecie już dół brzucha?! bo ja nadal mam tak jakby zdrętwiały i nie czuje go w ogóle... i jak nosze spodnie to jednak jeszcze mnie boli ta blizna i dół brzucha.. kiedy to przejdzie?
chciałabym już zacząć robić brzuszki ale w nocy wstawanie z łóżka czasami kończy się stękaniem z bólu więc widocznie jeszcze się tam do końca nie wygoiło i to mnie wstrzymuje... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje dziecko śpi i śpi, więc przełożyliśmy wyjazd na zakupy do jutra, dzisiaj i tak jest co robić w domu. Mój M właśnie składa szafę u starszej córy, zrobiliśmy jej pokój czarno - biały i nawet fajnie wyszedł, pochwaliłabym się ale nie obczajam, jak się wstawia zdjęcia 🤔

Isa dzwoniłam do mamy bo ma jutro już na chrzciny przyjechać, powiedziała że kupi (mam nadzieje, że nie zapomni 😁) Jak już będę je miała w rękach to napiszę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już po bólu.
Mała była bardzo grzeczna poplakala ,ale jak jest glodna to bardziej sie drze wiec nie zrobilo to na mnie jakiegos strasznego wrazenia.
Rotarix też wypila bez problemu.
Ogolnie byla super dzielna ,przy ubieraniu zasneła i śpi w domku jeszcze ubrana.
Czopki już jakies kupilismy bea recepty.
A dziewczyny kobieta w aptece powiedziala ,że sa kropelki apapu dla dzieci od 1 miesiaca zycia.
Na pewno lepsze to od czopków ,zwlaszcza dla maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 Maja jeszcze w szpitalu ja przyszlam na obiadek bo od 8 juz mega glodna bylam....jutro prawdopodobnie wychodzi a u nas w szpitalu pielegniarki to suki nie do opisania!!!!! jestem wkurwiona...bo mowie ze ide na obiad a one tylko prosze szybko wrocic bo jak corka sie obudzi to bedzie problem..a ja pytam od czego wy tu jestescie..to cisza ja piernicze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry 🙂 Maja jeszcze w szpitalu ja przyszlam na obiadek bo od 8 juz mega glodna bylam....jutro prawdopodobnie wychodzi a u nas w szpitalu pielegniarki to suki nie do opisania!!!!! jestem wkurwiona...bo mowie ze ide na obiad a one tylko prosze szybko wrocic bo jak corka sie obudzi to bedzie problem..a ja pytam od czego wy tu jestescie..to cisza ja piernicze!!!

Zamalo kawy i ciastek dostaly-bo takie sa niektore pielegniarki ze jak nie dostana kawuni i castek to opryskliwe a jak czlowiek poniesie to od razu az w d........ wchodza.Ale oby jutro malutka wypuscili i nie bedziesz musiala na te jedzy patrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobry 🙂 Maja jeszcze w szpitalu ja przyszlam na obiadek bo od 8 juz mega glodna bylam....jutro prawdopodobnie wychodzi a u nas w szpitalu pielegniarki to suki nie do opisania!!!!! jestem wkurwiona...bo mowie ze ide na obiad a one tylko prosze szybko wrocic bo jak corka sie obudzi to bedzie problem..a ja pytam od czego wy tu jestescie..to cisza ja piernicze!!!


co za frańce. chyba od tego tam są żeby się dzieckiem zająć 😠

isa mnie już brzuch nie boli już ze 2-3 tygodnie wogle. wcześniej ból był w skali od 1-10 to 3. a nic mi nie drętwiał 😮

mój Oskar śpi po spacerze od 13 w wózku. a my z Młodą zjadłyśmy zupę i teraz ja na kompa a ona bajki ogląda 😉 chwila spokoju 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi, a na pneumokoki tez robiliście? I wzięłiście te szczepionki nfz-owskie, czy te zintegrowane?

Isa, ja dół brzucha już czuję, ale to tylko dlatego, że ja już raz cięcie w tym miejscu miałam, jak mi mięśniaka wycinali. Po tamtym cięciu brzucha nie czułam przez prawie 6 miesięcy. To wynika z tego, że komórki nerwowe muszą się odbudować, a one podobno się odbudowywują bardzo wolno, nawet do roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...