Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadrabiam i nadrabiam i normalnie nie wiem o o chodzi połowy postów nie mam wiec jak jest coś cytowane to w ogóle totalna abstrakcja już wiem z czym Brechti ma problem bo ja mam chyba dziś to samo
Alexia chyba się już modli i tłumaczy dlaczego kościelnego nie ma........................
ja padam na ryj tak sie urobiłam a apetytu zero zjadłam rano jednego śledzia i nic więcej
choinkę przyniosłam ale nie wiem gdzie ozdoby i dekoracje po tych remontach nic nie moge znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sprzątam, bo wcześniej zamiast się za to wziąć to zasnęłam i muszę nadrabiać podwójnym tempem. Ksiądz chodzi od 18.30 - mam nadzieję, że mój mąż zdąży wrócić z pracy, bo ja sama nie chcę go przyjmować. Jakaś lewa dzisiaj jestem, najchętniej położyłabym się pod kocyk, napiła herbatki cynamonowej z plasterkiem pomarańczy i nikogo nie wpuszczała (oprócz męża 😁) Jeszcze tylko kuchnia mi została, więc za 20 min będę do Waszej pełnej dyspozycji 😉
Ps. z tej rozpaczy cukrzycowej najadłam się krówek ciągutek, które mąż przyniósł wczoraj z Wigilii i cześć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszalałam z zakupami dla syncia 🙂 Ale tak ciężko było przejść obok przecen w H&M-ie.. 😁 😁

A poza tym, synek też musi mieć coś pod choinką 😠

( nadrobiłam, lecę dalej gotować 😁 niby święta u rodziców spędzamy a ja w gołąbki, pieczenie i pasztety się bawię 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju pasztety srety ja to nawet pierogów nie umiem jedyne co zrobię na te święta to pokroję cebulę do śledzi bo to jeszcze umiem
ale zimno byłam na polu cholerka brrrrrr
ja też ostatnio kupiłam jakieś body x 3 i wiecie co przełamałam się bo są różowe iw kwiatuszki i jakies tam kokardki czyli co???- typowo babskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
AMEN - ksiądz był, chałupę poświęcił i rok mam spokój - ja idę sobie zagrzać parówek cielęcych na tę okazję bo zgłodniałam 😁

ale co nic nie mówił, nie przynudzał, nie pouczał????????????
jeju ja też chcę taką parówkę, u mnie znowu nikt nie zrobił zakupów a dobrze że wczoraj cały dzień w mieście spędziłam a lodówka pusta
znowu mnie kopie, znowu i to tak jak nie lubię to chyba po budyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieczyny 🙂
Wszystko zaliczone na szczęście, mogę sobie trochę odpocząć, bo dla mnie 6 rano to środek nocy i o tej godzinie się można kłaść spać, a nie wstawać. Chociaż z drugiej strony jestem z siebie dumna, bo ostatnio zwątpiłam w siebie myśląc, że chyba już niegdy nie uda mi się wstać przed ósmą rano 🙂
Smutno mi, jak ktoś robi budyń (albo zrobił, hihi Matylda mam nadzieję, że nie wmłóciłaś całego) to ja bardzo chętnie. Albo też zrobię sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
AMEN - ksiądz był, chałupę poświęcił i rok mam spokój - ja idę sobie zagrzać parówek cielęcych na tę okazję bo zgłodniałam 😁

ale co nic nie mówił, nie przynudzał, nie pouczał????????????
jeju ja też chcę taką parówkę, u mnie znowu nikt nie zrobił zakupów a dobrze że wczoraj cały dzień w mieście spędziłam a lodówka pusta
znowu mnie kopie, znowu i to tak jak nie lubię to chyba po budyniu

A jak to nie - zaproponował ślub razem z chrzcinami 🙂 ale się wykręciłam. Co do parówek to mogę się podzielić bo dużo mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki wogole nie mam dla was czasu ostatnio za co przepraszam 🥴 mam nadzieje ze wybaczycie ciężąrnej 😁 od rana latam i cos robie przed swietami trzeba troszke dorobic pare złotówek 😆 a do tego jeszcze troszke tych porządków 😉
zapisałam sie na usg na czwartek na 3d i z tego co pamietam to wy za takie usg dduzo wiecej płaciłyscie 😉 hmmm ale moze mi sie tylko wydaje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A mi dzisiaj cały dzień chce się czegoś dobrego i nawet ta krówka mnie nie zadowoliła 😞
Mój wędzi kiełbasę więc jak wróci to może ona mnie zaspokoi 🙂


Wedzona kiełbasa? OMG zaczyna się haha.


Tak - kolega jest rzeźnikiem i dzisiaj tylko kiełbasa. Ale będą jeszcze kotlety, żeberka i inne przysmaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A mi dzisiaj cały dzień chce się czegoś dobrego i nawet ta krówka mnie nie zadowoliła 😞
Mój wędzi kiełbasę więc jak wróci to może ona mnie zaspokoi 🙂


Wedzona kiełbasa? OMG zaczyna się haha.


Tak - kolega jest rzeźnikiem i dzisiaj tylko kiełbasa. Ale będą jeszcze kotlety, żeberka i inne przysmaki 🙂


Hahaha ale nie, mi nie o to chodziło! Tzn, owszem, czuję już cudowny zapach wędzonej kiełbachy i innych mięsnych pyszności których Ci szczerze zazdroszczę, ale ja trochę w innym sensie ^^ Bo mi od wczoraj temat zabawek dla pań nie uciekł z głowy no i jak wiesz, poruszyłaś temat kiełbachy i zaspokajania... Ja nic na to nie poradzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A mi dzisiaj cały dzień chce się czegoś dobrego i nawet ta krówka mnie nie zadowoliła 😞
Mój wędzi kiełbasę więc jak wróci to może ona mnie zaspokoi 🙂


Wedzona kiełbasa? OMG zaczyna się haha.


Tak - kolega jest rzeźnikiem i dzisiaj tylko kiełbasa. Ale będą jeszcze kotlety, żeberka i inne przysmaki 🙂


Hahaha ale nie, mi nie o to chodziło! Tzn, owszem, czuję już cudowny zapach wędzonej kiełbachy i innych mięsnych pyszności których Ci szczerze zazdroszczę, ale ja trochę w innym sensie ^^ Bo mi od wczoraj temat zabawek dla pań nie uciekł z głowy no i jak wiesz, poruszyłaś temat kiełbachy i zaspokajania... Ja nic na to nie poradzę!


O ja głupia - ja ostatnio jakoś o TYM nie myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.. musze sie wyzalic wam.. 😞 mam chuuuuuujowy nastroj, nie dosc ze jestem chora to jeszcze ten moj dupek mnie zostawil sama w domu i wyszedl na dwor... strasznie sie poklocilismy o to.. ja chcialam z nim dzisiaj pobyc wieczorema on poszedl na piwo.. co za cham!! 😠 kurwa i wroci o 5 w nocy.. 😠 chodza mi glupie mysli po glowie 😠 < przepraszam za brzydkie slowa >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...