Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
aha!!1


Nikolina!!! snilas mi sie dzisiaj!!! bylysmy na tym samym przyjeciu weselnym i wypatrzylam Cie w tlumie gosci, Ciebie i Julke i Szymka 🙂 pieknie wygladaliscie!!! 🙂 🙂


🙂 🙂 🙂
kochana pięknie to ty wyglądałaś 🙂 gratuluje bo już nie pamiętam czy pisałam na fb czy nie 🤔 taka radość ci z oczu bije na tych zdjęciach że aż miło się patrzy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zesz kurde jego mac.... co za kobity niedobre! jak siedze 2 godziny na necie to zadna sie nie odezwie albo jedna na krzyz a jak poszlam myc kuchnie i mnie tak wciagnelo ze 2 godziny mnie nie bylo to tyle stron przegapialm i zdjec juz skasowanych ze jestem zla ze niemoglam ogladnac fotek itp 😞 ....
Wiola jutro jak bedziesz to Ci wstawie.
Marinka jak ja bede i Ty na necie to pokazesz mi tez to swoje zdjecie bo ja niewidzialam? Albo na priva?
Ok przynajmniej kuchnia w miare skonczona 😉
Dobranoc babsztylki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂
Jeżeli w ciągu kilku dni nie wyjdę do ludzi, w sensie na jakieś piwo, to oszaleję! A w weekend mam egzaminy więc nic z tego nie wyjdzie ;/

Klaudia, wiem o czym piszesz 🤔 Chyba dzisiaj się sama nabzdryngolę, bo nie ma opcji na wyjście...
Co za los...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂
Jeżeli w ciągu kilku dni nie wyjdę do ludzi, w sensie na jakieś piwo, to oszaleję! A w weekend mam egzaminy więc nic z tego nie wyjdzie ;/

Klaudia, wiem o czym piszesz 🤔 Chyba dzisiaj się sama nabzdryngolę, bo nie ma opcji na wyjście...
Co za los...

sama to ja piję (jak to brzmi 😁), ale chcę się nabdryngolić z kimś i nie musieć się rano młodym zajmować! Bo to jest najgorsze ;D jakiś czas temu 'strułam się' gruszkówką i musiałam rodziców na następnym dzień ściągać do mnie, bo palcem ruszyć nie byłam w stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
brechti napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂
Jeżeli w ciągu kilku dni nie wyjdę do ludzi, w sensie na jakieś piwo, to oszaleję! A w weekend mam egzaminy więc nic z tego nie wyjdzie ;/

Klaudia, wiem o czym piszesz 🤔 Chyba dzisiaj się sama nabzdryngolę, bo nie ma opcji na wyjście...
Co za los...

sama to ja piję (jak to brzmi 😁), ale chcę się nabdryngolić z kimś i nie musieć się rano młodym zajmować! Bo to jest najgorsze ;D jakiś czas temu 'strułam się' gruszkówką i musiałam rodziców na następnym dzień ściągać do mnie, bo palcem ruszyć nie byłam w stanie.

ja nie mam problemów z zajmowaniem się małą PO 😉
a zdarza sie że piję dużo
ja na pełnych obrotach mogę wytrzymać tak do 5 dni niespania i kacowania a potem jednak muszę się wyspać i zresetować ale to jak już P. jest
po jakiś większych % i jak już moje zmęczenie sięga zenitu to normalnie wstaję rano idę z psem , robię te wszystkie podstawowe czynności , wracam idę spać , wstaję wybijam jakieś 2 tigery i jestem jak nowo narodzona - to tak średnio raz, dwa w mcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...