Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj w ogóle brakuje też Kasienkiks i Igi, prawda? Ale to może po prostu niedzielny odpoczynek...

Mój Mały bardzo mi wypycha żołądek, co chwilę się wygina i pręży- aż mi cały brzuch się napręża. A bić to bardzo rzadko bije. Po zebrach też dostałam raptem kilka razy. I jak do tej pory zawsze było ułożenie główkowe, mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieniło 🤢 Muszę jutro zapytać wreszcie mojego lekarza o to znieczulenie, jak to jest u nas w szpitalu. Na szczęście mój gin tam pracuje i jest też anestezjologiem, to chyba najlepiej poinformowany..

A zdjęcie jest najbardziej aktualne jakie się da, bo robione dzisiaj na spacerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[color=green]Kasiar gratulacje!!!Super że malutka sama oddycha!!!I już masz z głowy 🤪 Dużo zdrówka dla Ciebie i Zuzi 🙂

Ja dziś juz padam...wszystko również juz poprałam i poprasowałam, jeszcze tylko spakowac siebie do szpitala i tylko czekać...
Nogi mam jak balony 🤢 Moczyłam w zimnej wodzie ale nie pomogło, zaraz wyłącze kompa i położe wysoko. No i troche pewnie przesadzam ale mały bardzo mało sie dziś rusza...nawet czekolada go nie rusza... 🤔 może na pogode bo dzis tak duszno i gorąco było a teraz burza się zaczęła.
Ciekawa jestem o której jutro wstane 🥴 Jutro mam USG i ogólne badanie na 9:45 Ciekawa jestem co tam z moja szyjka i czy synek sie odwrócił 😎
Dziewczyny bardzo fajne nowe zdjecia!!! Beti no ładnie masz ten brzuszek opuszczony 🙂
Ja równiez jeśli to nie problem zapiszę sobie Wasze telefony tak jakby co 😉
Dobranoc Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a jak numer dodajecie to widoczny tylko znajomi czy zarejestrowani.bo nie wiem czy moj widac czy nie.
patrzyłam juz jak sie robi nowy watek.w sumie ostatnie jestesmy ja Doris Mikaanka, Andzia,Natalka ale jej nie widzę, i Kiniek.jak cos to moge załozycalbo tylko musze miec własnie te dane kiedy co powrtórzone.a zamiast terminu z OM proponuje w którym tygodniu ciąży się urodziło, bo wiem ze z tym OM to w cały swiat np. u Nequiti albo bez tych tygodni .no i sn czy cc.chyba że ktoś bedzie chetny załozyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂 wy pewnie juz sie wybieracie spac a ja dopiero zaczynam zyc-boje sie isc za szybko spac bo potem budze sie w nocy i juz nie da sie zasnac:/

gratuluje kasie!!i trzymam kciuki za poczatki bo pozniej to juz z gorki 🙂
ledwo co nadrobilam 18 stron milo ze sie martwilas butterfly 🙂 no i ladne foto 🙂wszystkie nowe fotki zer gut 🙃 a martwic sie nie ma co bo ja bankowo urodze po terminie jutro mam wizyte i pewnie znowu mi si etermin opozni juz sie przyzwyczailam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie z rana. Ja się dziś obudziłam o 4:30! do 5 z boku na bok do 6 prysznice i te sprawy, teraz szykuję śniadanka i śmigam sobie. A czemu pod koniec tak rano wstajemy? jest to jakoś wytłumaczone?! Mam nadzieję że nocki były lekkie.

Kasia trzymaj się i ucałuj Zuzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak minęła wam noc? ja się denerwuję przed dzisiejszą wizyta u gin, zawsze tak mam ale to chyba normalne 😁 właśnie dowiedziałam się że jedna z moich koleżanek ze studiów jest juz mamą, fajna wiadomość od rana, zostałyśmy z koleżanką 2 na czerwiec, odezwę się wieczorkiem, miłego dnia wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak opieka nad mala tutaj uwazam ze bardz dobra, ma swoja polozna ktora z nia jest, ciagle doglada, mierzy itd.
Moja opieka tez uwazam ze b.dobra , podczas porodu co polozna ciagle pytala czy chce cos do picia, jedzenia itd. a po co chwile ktos doglada jak sie czuje, sprawdzaja jak sie macica obkurcza, czy cos boli itd, przynosza jedzenie,albo cos do picia jesli nie chce mi sie isc xD 🙂
Kazdy z personelu kto przyjdzie nowy to pierwsze sa gratulacje i przedstawienie siebie na wzajem.
Ze wzgledu na to ze mala na oddziale wczesniakow jest to mnie dali na sale poporodowa nie do hotelu i udalo mi sie zostac razem z mezem (narazie na ta noc a jak dzis to sie okaze) 🙂

Ja przyznam ze do szpitala pakowalam sie dopiero w czwartek... 😁 bo stwierdzilam ze chyba juz najwyzszy czas byc przygotowanym.

Teraz musimy czekac do 11 zeby isc do malutkiej, bo sa obchody i badania. <3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Cię kręcę... człowiek sobie w sobotni wieczór gości przyjmie, niedzielę spędzi na spaniu i wylegiwaniu z mężem, a tu w poniedziałek z rana nie dość, że 17 stron do nadrobienia, to jeszcze dwa porody??!! 🤪
Kasia567 i Kasiar12 moje gratulacje!! 🙂
Kiniek, Butterfly- dzięki 😁
Jak wspomniałam w sob. miałam gości i reszta domowników sobie ognisko nad stawem urządziła, żeby nie przeszkadzać, goście siedzieli do 23.30, aż się dzieci pospały, ja już miałam dosyć serdecznie, a jak wyjechali, to do męża z nadzieją w głosie 'myślisz, że nam upiekli chociaż z jedną kiełbaskę...?' 😁 okazało się, że tylko dwie osoby ucztowały, a reszta patrzyła i ja w nd wysłałam męża z kiełbaskami do zgliszczy- podłożył troszkę i się upiekły! 🙂 pomimo deszczu w nocy, a na wieczór zrobiliśmy jeszcze ziemniaczki zapiekane w ogniu- z masełkiem i solą w folii 🙂
~~Jakby coś, to doklejam nowe mamy do listy, a potem ktoś bardziej pomysłowy niech tworzy 🙂 Ja się trzymam dzieła Nequitii... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak widzę że dwie z nas już zostały mamusiami to łapię stresa,że każdą z nas może złapać, my w tym tygodniu skręcamy łóżeczko, i powoli zacznę pakować torbę, choć jutro stuka mi 35tydzien, a ja mam przeczucie że urodzę wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka28, jak to jutro Ci stuka 35 tc, kiedy masz przy nicku 36?
ivona55, moje troszkę zlatywało folią, ale nie wietrzyłam specjalnie, samo minęło i jest git.
Jak mi się źle spało... na który bok się nie przewrócę, to mnie schabisko boli.... 🤢 i jakaś taka senna cały czas jestem. Na dodatek czuję się jak taka laleczka bobas- jak się 'karmi' to na nocniku od razu, bo 'siusiu' robi... tylko ja bardziej stałe pokarmy... 😜 no godzina po jedzeniu góra i już muszę na klopa... a brzuch jeszcze wysoko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczyny!
jak tam nocka minela? Ja juz spalam jak dziecko-tylko na siku 2 razy i kilka skurczy 😉
Pogoda jakas taka dziwna sie zrobila...slonca malo, moze sie jeszcze rozpogodzi. A jak nie to pogoda idealna na drzemanie 🙂.
Od paru dni mam taki dziwny bol na podwoziu- jakbym na rowerze jezdzila...i wogole wpadam powoli w paranoje...co zaboli czy zakuje - zastanawiam sie czy przypadkiem nie rodze. A wydzieline mam tak mocna ze sie zastanawialam juz kilka razy czy to nie wody plodowe. Ja dopiero w srode ide do szpitala- ale mam spotkanie tylko z polozna. Musze sie czyms zajac to mi glupotu po glowie przestana chodzic 🙂, wczoraj pierwszy raz od kilku dni odpoczywalam wiec to pewnie stad te rozterki.
Pogadam z mama , prysznic i pojde na spacer z pieskiem 🙂, dobry plan
Mam nadzieje ze humorki u wszystkich dzis dobre.
Jezeli chodzi o materacyk - to moj nie smierdzial ale jak go kupilismy to byl w foli i lezal z miesiac w konserwatorium- wiec sie pewnie przewietrzyl dobrze.
Do pozniej, tym co ida do lekarza-powodzenia i czekam na wiesci 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
noc spokojna,ale humor taki,ze gryzlabym wszystkich.chodze rozjuszona od wieczoru w sobote.dodatkowo doklada sie zmeczenie.z jednej strony juz bym chciala,zeby mala byla z nami,a z drugiej niech sobie w brzuchu jeszcze ze 4 tygodnie posiedzi.im blizej planowanego rozwiazania tym bardziej obawiam sie czy zniose ten cholerny bol po cc i 12 godzinne unieruchomienie(ADHD).pierwszą rodzilam sn i bylo calkiem ok,"tylko"2 razy zemdlalam,ale potem juz bajka-pelna aktywnosc i masa szczescia.
milego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !Wreszcie udało mi się nadrobić weekendową nieobezcość - aż 22 strony, muszę się przyznać, że czytałam troszkę "po łebkach" ale oczka mnie już bolały ...
Super, że 2 dziewczynki są już rozpakowane a dzieciaczki mają się dobrze.
Teraz to pewnie co parę dni będą tu takie niusy.
Ja póki co nie mam skurczy ani obniżenia brzuszka, za to mała w week była bardzo aktywna co mnie oczywiście cieszy.
BarbaraK- nie przejmuj się tą intensywną wydzieliną bo każda z nas pisze tu o tym, że jej dużo cieknie. Ja też mam takie fazy - np. do 1400 prawie sucho i chodzę bez wkładki a potem ... chlup coś pocieknie i majteczki mokre. Też już się wkręcałam, że to napewno te wody ale skoro większość na to narzeka to tak ma być. Ph masz dobre - u mnie na wynikach jest norma od 5 do 8. Ja mam 6,5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!
GRATULUJĘ KASIA ZDROWEJ CÓRECZKI!!!!

Ja już zaliczyłam badania - więc u mnie w laboratorium to jakieś ciemniaki pracują - wogóle to się dziwią że ktoś tyle badań płatnych robi... 😮 A co ja mam zrobić jak u nas służba zdrowia tak super funkcjonuje?? 🤢
No więc zaniosłam te wymazy i u mnie kosztują 28 zł za jeden (czyli zapłaciłam 56) i jak wyjdzie wynik pozytywny to muszę dopłacić (wtedy kosztuje 45 zł za jeden). NIe kumam ale ok. A wyniki będę miała zapewne dopiero w następny wtorek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...