Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wszystkie jesteśmy dzielne 🙂i niebawem spotka nas wielkie szczęście 🙂będziemy tuliły nasze maleńkie dzieciątka 🙂ach i chciałabym i boję się...ale co tam damy radę 😉coraz częściej myślę o tym,że one już wyglądają jakoś,właściwie w każdej chwili może nadejści ta chwila więc mają lub nie mają włosków,pewnie są do kogoś podobne,maja swój temperament,ale mnie ciekawość trawi czasem...i te malutkie stópki i rączki z pici pici paluszkami,mniam do schrupania 😉Tez posyłam Ci kochana ogromnego buziola 😘i 3mam kciuki za wesołe podglądanie,i czekam na wieści co u Tymka słychać 🙂Mikołaj też pewnie cały podekscytowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga33 napisał(a):
Natala:fajnie,że są remontowe postępy,mam nadzieję,że ze wszystkim zdążysz tak jak zaplanowałaś 🙂

Szuwaryna:fota superaśna 🙂a co do pościelio,to też jestem przeciwna baldachimom,bo nie dość,że to zbieracze kurzu to niemało kosztują,no ale jak Iris pisała o gustach się nie dyskutuje...Pościele z linkafajowe ale faktycznie nietanie,pooglądaj jeszcze markę feretti i amy(mam obie,świetne bawełny i trwałe kolory)

dzieki wielkie, obadam jeszcze te dwie marki. zastanawiam sie nad tym baldachimem, bo troche kloci mi sie z wystrojem mieszkania....ale moj chlop sie upiera wrrrr jak ktoras z was ma jeszcze jakies pomysly odnosnie poscieli - to prosba o info 🙂
dziekuje za mile slowa nt. fotki...trochu niewyrazna,bo aparat mi sie sknocil...ale naprawie to wkrotce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello.

Kurcze moja mała smoczki pogubiła a bez tego ani rusz do spania.... musze znalesc ( są gdzie na dole tylko nie wiem gdzie ) .

a ja torby do szpitala jeszcze nie spakowałam ..... małego torbe już spakuje a moją hmmm jak będę szła do szpitała sciagnac ten szew :P

no to miłego tygodnia, w piątek zjeżdzam do rodzicó bo w sobote i niedziele mam szkołę :/ mam nadzieje,że moja mama zostanie z Wiki.... jeszcze z nią nie rozmawiałam na ten temat ,żeby zostawałaz Wiki i z Sebusiem jak się urodzi. cos wymyslimy......

pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wróciłam z tej szkoły rodzenia w wodzie i…ja pierniczę. Nie idę na żaden poród! Ja wiem, wiem…że dam radę itp., ale po tym co ja tam widziałam…te sale do porodu normalnego i w wodzie, te sprzęty i te cholerne filmy które nam puścili! Przez całą ciążę nie obejrzałam ani jednego filmu z porodu bo się bałam a poszłam na ta cholerną szkołę i puścili film z 3 porodami u 3 różnych kobiet – w tym jedna z nich rodziła w domu w basenie z 3 córkami, matką i mężem-może jestem nienormalna i wyrodna ale to było dla mnie obrzydliwe – baraszkujący maluch w basenie wśród tej całej krwi i wrzeszczącej z bólu matki – jak dla mnie to porażka. Poza tym te filmy tak dokładnie i BLISKO pokazały WSZYSTKO że ja mam dość – żałuję że tam w ogóle poszłam i mogłam sobie żyć w błogiej nieświadomości. Na korytarzu na porodówce spotkałam też położną z Polski i…powiedziała do mnie że „między nami” to raczej mam się nie nastawiać że w wodzie będzie bolało mnie mniej, że poród boli i to bardziej niż mogę się tego spodziewać i że jak rodzę po raz pierwszy to lepiej abym była przygotowana na ten epidural bo jeszcze będę o niego błagać…oj tak to minęło mi popołudnie na szkole rodzenia. Ja nie wiem jak tam dam radę, nie wiem…Niby się nastawiałam że będę dzielna itp., ale po tych filmach, i tych salach porodowych jakoś słabo mi…


Przeczytałam trochę co tam u Was i… Marzenko proszę nie złość się bo w deprechę wpadniesz, mi zdechła „tylko” rybka wczoraj a czuję się okropnie a co dopiero pokłócić się z mamą, kochana nie wiem jak to jest ale 3mam kciuki aby jakoś pomyślnie się ułożyło między Wami x

Jeszcze chciałam coś napisać o tej pościeli, zamieściłam link do całego kompletu (drogi) ale ze sprzedawcą można się ugadać lub wręcz znaleźć aukcję i kupić tylko tyle co ja czyli: poszewki na podusię i kołdrę , prześcieradło i ochraniacz na szczebelki. I wyszło to ok. 100zł z tego co pamiętam.
Zrobiłam tylko jeden błąd (bo: nie poczytałam innych for i ładnie wyglądało na stronie): kupiłam ten cholerny baldachim i wiecie co? Nawet go nie założę – napaliłam się na niego i kazałam mężowi na próbę zamontować do łóżeczka i co? Wygląda tak sobie, ta firaneczka mnie wkur…a na maksa i jakoś mam wrażenie że dziecku tam będzie duszno, nie wiem….po prostu wyrzucona kasa w błoto bo go nie założę i wcale tak super nie wygląda jak na zdjęciach na necie…Szkoda dziewczyny że nie pisałyście wcześniej o tym na forum to bym się 2 razy zastanowiła…
Oj tak…dopiero weszłam do domu to idę odgrzać obiadek i trochę wypocząć, za dużo wrażeń dzisiaj…I podziwiam BARDZO dziewczyny z forum które rodziły, KOBIETY jak wy dałyście radę? hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi toś nas pocieszyła 😲No nic i tak już nie mamy wyjścia ale lepiej obejrzeć najstraszniejszy film z porodu i później stwierdzić,że mój poród z tym to był lajcik niż obejrzeć jakiś lajtowy albo wcale nie oglądać i sie później zdziwić na porodówce.To ja wybieram opcję drugą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris i Aga czekamy na relację z podglądu maluchów 😉
Marzenko wierzę, że ci jeszcze nie przeszło i nie przejdzie szybko, ale się tak nie katuj. Może znajdź jakieś zajęcie, które pozwoli się tobie choć an chwilę zrelaksować
Mdoundi u nas na szkole rodzenia też był film - słabo widziałam go bo telewizor był pod słońce i się okno odbijało, ale cieszę się że go dokładnie nie oglądałam. BO na bank byłabym tak załamana jak ty. Ja wole nie wiedzieć jak kobieta wygląda poniżej pasa rodząc. Może to naiwne i dziwne ale wole nie wiedzieć. Bólu pewnie też nie da się wyobrazić ale chyba nie ma po co. jak przyjdzie czas to będziemy jęczały. teraz nie ma co się stresować -choć powiem że się boje ale jak chyba każda.

Damy laski radę.. w końcu jak nie my to kto...przecież nie faceci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):

Damy laski radę.. w końcu jak nie my to kto...przecież nie faceci 😉



hahahah! to fakt!
Kocham Was normalnie kobitki!

PS jednak po dzisiejszym filmie wolałabym się "zdziwić" na porodówce niż wiedzieć to co teraz wiem ;-)

Buziaki x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meegotko, ale z ciebie dżaga
Jaka nóżka szczuplutka - super wyglądasz
Głupiutka jesteś jeśli myślisz, że gdyby ie cycki to ‘fajny z ciebie facet’! Przestań!
Chociaż ja tez jak byłam nastolatką to myślałam, ze się chyba BOOGIE pomylił, bo cycki małe ja szczupak.. i facet jak się patrzy :P



AGA- że dałaś radę pazurki pomalować, ja w poprzednim tygodniu tez miałam wrażenie że z Jagódki zrobiłam Gumisiowy Sok
Później się zemściła na matce 😉 i mnie okopała

A ty z tymi kamieniami to zrobi porządeczek.. jak sytuacja z trójką dzieciaczków pozwoli na zabieg po porodzie.. trzymam mocno kciuki i wysyłam 10 kg siły, gdyby ból jeszcze przyszedł
AGUŚ! Jak znajdziesz momwnt,m to wrzuc fote z brzuszkiem J ja koooocham twój brzuszek! Jest cudowny J

A co do NOCY – to ja wczoraj wieczorem ryczałam, klęczała, wisiałam, stałam w skłonie 90stopni o ścianę oparta... ehh
Tak mnie brzuchol bolał od kopania Małej, i miednica z kością łonową że szok!

I w ogóle od trzech dni zasypiam we łzach, ale to tez z innego powodu ....
Pozniej może na prv napisze jak mnie natchnie.


🤪SZUWARTYNA! Ale super brzusio! A jaki wampirek hihihihihi J cudownie

Skąd wiesz, że będziesz za miesiąc już tulić JANA/JĘDRZEJKA ?? Masz cesarkę umówioną? J
Też bym chciała znac datę wyklucia mojej leśnej Jagódki!


Fredeczko, ty to tez jak AGA jesteś zuch dziewczyna!
Trzymam kciuki za WIKI, żeby wyzdrowiała i mamy swojej nie zaraziła!


Marzenko, cięzko mi się to czyta, bo to Twoja Mama Ciebie tak wkurzyła.. przykro mi.. ze nawet w takim momencie ludzie nam- ciężarnym dokładają smutków i problemów.
Twoja mama na pewno zrozumie swój błąd i jej nie skreślaj, tzn takie jest moje zdanie..
Nie martw się tym teraz.. naprawde szkoda twoich nerwów i Helenki, która czuje to, co Ty..
masz sumer męza 🙂 WSZYSCY GO KOCHAJĄ 😉 on Ciebie, Helenka WAS 🙂 to się liczy.. złośc na mamę przejdzie.. zmiękniesz i ty jak ja zobaczysz na porodówce 🙂 hihihi
a teraz 10 oddechów i sie uspokój kochany moj Marzenko-robokopie 🙂 zwolnij, uspokój mi się!

NATALIA- super ze szybko z remontem idzie.. jak ja ci zazdroszczę J

Mduondi,
jak czytałam twój opis tych filmików to aż mnie +TAM zabolało
Ja oglądałam filimiki z porodów i jakoś mnie to nie rusza : 😜 może dlatego ze moim marzeniem bylo (i jest- choć wiem ze to niemożliwe teraz) zostać lekarzem medycyny sądowej (sekcje zwłok itp., oglądam zawzięcie wszelkie operacje plastyczne i sekcje- Doktor G oohh uwielbiam)


BALDACHIM-
mam, w komplecie był .. zamontowałam na próbę, podoba mi się, ale mało praktyczne.. założę na odwiedziny 😜 żeby super wyglądało a potem zdejmę :P hihihi


USG- fajnie ze macie jeszcze jakos USG, mi lekarz powiedział, ze Dzidzię zobaczę już jak urodzę, bo jest OK. wszystko i BYE BYE! Mam wizytę u ginekolożki 14 września, ale ona nie robi US ale tylko ma detektor tętna.. i sobie posłucham.. wolałabym mieć USG, żebym wiedziała jakiej wielkości OWOC MILOŚCI przyjdzie mi urodzić J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam. Oliwcia ma się dobrze, waży ok 2300, jest bardzo ruchliwym dzieckiem, Pani doktor nie mogła zrobić pomiarów bo tak sie kręciła. Kolejna wizyte mam na 26 września i to już będzie ostatnia o ile sie prawidłowo rozpakuję 🙂 Dowiedziałam sie ze u mnie w szpitalu wszystko daja dla maluszka w czasie pobytu w szpitalu no i dla mnie tez jakies pizamy do porodu, podkładyi itd. AAA no i jestem bardzo zadowolona bo przez 4 tyg przytyłam tylko kilo, więc od pczątku ciąży jestem +13 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny,ja tylko na moment bo tzreba Wikusia kłaśc spać....

na pytanie o szyjkę usłyszałam odpowieedź,że nie jest najgorzej,ale to norma w podwójnych ciążach...małe oki,jedno ma bardzo dużo włosków,drugie tylko meszek...nie wiadomo które jest które bo nie pokazały dziś co kryją między nóżkami...ale są tak ruchliwe,że podczas dzisiejszego usg zmieniały pozycje dwa razy.Po wadze sądzę,że Amelia juz nie jest główkowo niżej,bo zawsze była mniejsza,a teraz mniejsze dzidzi leży w poprzek u góry.Ważą....uwaga:2040g i 2200 tzn,że dorodne dzieci się zapowiadają(lekarz mówi,że nawet nie odstają od tych z pojedyńczych ciąż).Poza tym oki,mam jeszcze 2 tygodnie wytrzymać(co dwa tygodnie tak mówi)i moge rodzić.To będzie pełne 35 tyg...no nic,dam radę,czuję,że musze dać...Szanse na poród sn 25-30%?(ale jednak)Poza tym mąż mnie wkurzył i zrobiłam mu taka awanturę,że ciśnienie mi się [podniosło...egoista wredny,ech ale nie chce o tym...następna wizyta 20.09.muszę na niej być 🙂Czekam na relację iris 🙂

Natka:super wieści,ja przez 2 tygodnie 1,5kg do przodu,ale z tego wychodzi że 1kg przybrały dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdoundi, przykro mi z powodu rybki 😞
meegotko, jezeli cos Cie niepokoi idz do lekarza, choc mnie tez czasem takie bole przeszywaja, ze nei dosyc, ze czuje kikboxing, rownoczesnie w pachwinach i zebrach to jeszcze lapia mnie rozne inne bole jak np dzis z nerwow jak sie wyklocalam z firma dowozaca mojego syna ze szkoly do domu. czekal biedaczek 1,5 h na ulicy na nich.a najgorsze, ze tu zadnych nosp nie daja ciezarnym i trzeba takie bole znosic. ale na szczescie jakos samo przeszlo, choc trzymalo dlugo, takie silne bole miesiaczkowe w dole brzucha i w krzyzu. Niech juz bedzie ten pazdziernik 😮
Zycze Wam i sobie drogie dziewczyny, bysmy nie musialy juz narzekac z powodu naszej ociezalosci, bolow, zmian nastrojow do konca ciazy bo juz i tak dosy przeszlysmy dla naszych maluszkow 🙂 No, i obysmy wszystkie rozpakowaly sie o czasie i oby nasze porody byly dla nas lagodne 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA.. super że u Ciebie i Dzieciaczków wsjo haraszo 🙂
alez się cieszę, że Twoje (Wasze- mężulka nie pomijam bo mnie skarcisz) 😜 Bąbelki zdrowe, włosiaste i nie, i że wagowo OK 🙂
alez to dobra nowina 🙂 🤪


a u mnie- promotor zgodził się na przedłuzenie terminu, musze 15stego jechać do skzoły po podpis!! juuupi! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
[color=red]
wróżki moje[/b[/color]].. proszę zróbcie coś abym nabrała siły na pisanie! i żebym juz nie płakała wieczorami!
proszę..
tzn praca mgr wazniejsza.. płakać mogę jeśli muszę wybierać 🙂 😉 😜


Koyotko- ja naprawdę nie mogę wyjść z podziwu ze tego dokonałaś! Anetko! TY TAK SAMO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane Moje.

Jestem na chwilkę żeby zrelacjonować wizytę i uciekam spać bo jestem już dzisiaj padnięta.

Tymek ułożony główkowo, waży 1832 g, jest na pewno chłopcem 🙂 Z pomiaru główki wyszedł 35 tydz, z brzuszka 32, kość udowa 31 tydz ale gin powiedziała, żebym się tym kompletnie nie sugerowała ani że nie zmiania się nam termin rozwiązania, że na tym etapie budowa i wymiary dzieciaków sa bardzo zróżnicowane i to normalne więc nie ma powodu do niepokoju. Poza tym wszystko w najlepszym porządku. Tymek urodzi sie najprawdopodobniej 24 października, w poniedziałek, zatem 2 dni przed Mikołaja urodzinami 🙂 Cesarkę będziemy planowały na 10 dni przed terminem, oczywiście jeśli nic po drodze się nam nie zmieni, ale gin stwierdziła, że to będzie albo piątek 21 albo poniedziałek 24.10. Mam się nadal oszczędzać i dbać bo wyniki ciśnienia sa super! W poprzedniej ciązy miałam z tym spore kłopoty...

Meegotko zapytałam gin o Twoje objawy i ona powiedziała, ze to nie ma związku z szyjką, że takie bóle przeszywające w dole brzucha, wszelkie kłócia pochodzą od rozciągającej się macicy. Mięsień cały czas pracuje i stąd ten ból.

Mówiłam jej tez o tych wszystkich bólach pachwin, krocza, mostkka, zeber... nie ma na to recepty. Trzeba wypoczywać, dbać o siebie i cierpliwie czekać końca.

Na kolejną wizytę musze zrobić morf i mocz 🙂

Agusia super że dzieciaki już takie duże, włochatki małe kochane!!!! Bardzo się ciesze że i u Was w Brzuszkolandii wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂

Zmykam zaraz do spania, do jutra dziewczynki!

Ps. Mdoundi aleś zaszalała z tymi filmami... 🙂 ehhhh po co oni to pokazują kobietom które nie rodziły to nie wiem... Bidulko nastraszyli CIe tylko niepotrzebnie. Buziak

Ps2. Carpioo czaaaaaary maaaaary pokusssss ssssspokusssss (tak czaruje mój Misiek :lol 🙂 spraw aby Carpioo przedłużyła sobie termin i zmotywowała się do dokończenia pracy!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciukim żeby zadziałało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bardzo się cieszę, że z Maluszkami wszystko w porządku 🙂, że pięknie rosną! i tak do końca ma być!
Zmęczenie daje się nam we znaki ( stąd moja rzadka obecność ), ale kto jak nie my damy radę!
buziaki i dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga super,że wasze bombelini są zdrowiutkie no i niezłe klocuszki z nich-pewnie dlatego masz też spadek formy bo szybko rosną.Ale niesamowite musi być dla ciebie oglądanie dwóch serduszek rączek nóżek itd.To teraz kochana tak naprawdę biją Ci trzy serca na raz - niesamowite 🤪
Irysku cudnie,że i w Twoim brzuszku wszystko pięknie się rozwija .Z tymi wymiarami i rozbieżnościami to ja mam tak samo główka inny tydzień, noga inny a brzuszek jeszcze inny ważne,że wszystko razem pomnożone daje super wynik i tego się trzymajmy 😁 Dziękuję,że spytałaś o moje dolegliwości trochę mnie to uspokoiło,że to nie szyjka.Trochę w dzień miałam spokój z tymi bólami ale od kilkunastu minut znów się zaczęło jak ja dźwignę tę noc nie wiem 🤢
Rozmawiam z tym moim dzieckiem ale ono mnie już teraz nie słucha aż strach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczytałam do końca zaległości 🙂 Irys Aga super że dzieciaczki zdrowo rosną, mój niestety nie ma tak czujnego usg żeby było włosy na główce widać, w ogóle mało co tam widze jak on mi zdjęcia daje 😞 no i monitor też ma zawsze do siebie obrócony że tylko on i mój podglądają Natalię a ja nic nie widze. No ale najważniejsze że wszystko ok, jeszcze sie napatrzę po rozwiązaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się nic nie chce 😞
Nawet spać mi się nie chce...

I cały czas mnie napie..... kość w tyłku !
Już od 3 czy 4 miesięcy i to coraz bardziej.
Dziś Mała się ustawiła w poprzek brzucha, wyglądałam, jakbym piłkę do rugby połknęła ! 🤢
A bolało jak cholera. Wierci się coraz więcej, spać nie daje, do tego zgaga coraz częściej mnie męczy 😞
Aj, już bym mogła rodzić...

Marzenko, nie przejmuj się teraz nikim, teraz TY i Maleństwo jesteście najważniejsze !
Nie pozwól, by ktoś Ci nerwy szarpał, Malutka przecież odczuwa bardzo Twoje zdenerwowanie.
Zrób to dla nas i zrelaksuj się i powiedz głośno: "mam wszystko w d... !"
Liczysz się teraz tylko TY, dzidzia i mąż. Pamiętaj o tym !
Szczęśliwa pełna rodzinka 🙂

A tak PS to dziś w Blue City widziałam dziewczynę w T-shircie z wieeelkim napisem :"MAM WYJEBANE" A jaka dumna szła 😉
he he
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło poczytać o 5 nad ranem tak dobre wieści! Super, że maleństwa mają się dobrze.Bardzo się cieszę.

Dobrze wiedzieć, że te ten ból "szpilkowy" to tylko macica, bo jeszcze nie chciałabym rodzić. Dziś na suwaczku mam równo miesiąc do porodu, OMG....

carpioo napisał(a):

wróżki moje [/color]].. proszę zróbcie coś abym nabrała siły na pisanie! i żebym juz nie płakała wieczorami!
proszę..
tzn praca mgr wazniejsza.. płakać mogę jeśli muszę wybierać 🙂 😉 😜 ]Koyotko- ja naprawdę nie mogę wyjść z podziwu ze tego dokonałaś! Anetko! TY TAK SAMO!


Juz zrobione, czuje że lada dzień praca będzie skończona, juz nawet widzę ją na biurku u Twojego promotora pieknie oprawioną 🙂

Ostatnio co drugą noc budzę sie około 4 lub 5 i snuję się bez sensu po mieszkaniu i pewnie około 10 padnę jak kawka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki, ja też nie moge spać. Dzisiaj Misio się obudził o 3:00 i przytuptał do mnie do łózka ale w efekcie tak się rozpychał, że dla mnie i Tymka zabrało miejsca. Przeniosłam sie na kanapę do salonu i już po spaniu... Może padnę w ciągu dnia i odpocznę jak Ty Anetko. Póki co zarzuciłam sobie świeży koktail i leżymy.. Tymkowi chyba śniadanko smakuje bo sie już kręci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka_O napisał(a):
Wreszcie doczytałam do końca zaległości 🙂 Irys Aga super że dzieciaczki zdrowo rosną, mój niestety nie ma tak czujnego usg żeby było włosy na główce widać, w ogóle mało co tam widze jak on mi zdjęcia daje 😞 no i monitor też ma zawsze do siebie obrócony że tylko on i mój podglądają Natalię a ja nic nie widze. No ale najważniejsze że wszystko ok, jeszcze sie napatrzę po rozwiązaniu 🙂


kurde to mamy tak samo! ja tez nic nie widzę na zdjęciach i podczas badania.. 😠
a zeby mi wiek dziecka w tyg podawał osobno dla głowki czy nóżek.. to w ogóle kosmos..

Iris, chyba wczorajsze czary mary zadziałało, bo wstałam z rana i chce cos juz skrobnąć 🙂 coś napisać 🙂
dziękuję Tobie i Synkowi 🙂

Super że u Tymka wszystko OK 🙂 no i cesarka.. 🙂 hihihi szkoda ze nie tego samego dnia bedą mieli urodziny, chociaż.. lepiej jak pierworodny bedzie miał własny dzień, tylko dla siebie, żeby zachować swoją hmm 🤔 uciekło mi słowo ... swoją niezależność i odrębność 🙂 żeby Tymus mu nie zabierał tego dnia! 🙂


Anetko, dziekuję..


Wiecie co.. wiem ye jestem już z tym mgr nuuudnaaa ale po prostu potrzebuje bodźców, i coś czuje ze to jak z rzucaniem palenia- im większej liczbie osób powiesz.. tym głupiej ci potem powiedzieć, że znowu palisz, wiec żeby uniknąc tej żenady i zawstydzenia po prostu nie palisz 🙂
tak chyba jest z moim pisaniem 😁
to sobie filozofuję z samego rańca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...