Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam sie z wieczora 😉
dzięki za słowa otuchy :*
jestem wykończona, Gabryś dał mi dzis popalic... 🤢 🤢 🤢
te jego zęby mogły by sie juz pokazać bo oszaleć można...
jutro spadamy do siebie na house...więc nie będe tak często odpalać neta...

buzakiiii :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra córunie to Ty masz udaną ! 😁

wykapałam małego, wypił 100ml herbatki i śpi... zazwyczaj się jeszcze troszkę tarmosi, gaworzy itp... a dzisiaj padł ;D
w sumie przez cały dzień spał może ze 2h, więc chyba był zmęczony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dzięki za rady apropos pobrania moczu 🙂 Mam nadzieję, że jakoś mi pójdzie 😉

Ale fajnie Titi pełza 😁 Jeszcze trochę a będzie biegać 😁

Ja już mówię Wam dobranoc. Mała wykąpana, nakarmiona, śpi, więc w końcu chwila dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandroos, Titi to prawdziwa spryciula, Kuba taki cwaniak a tak nie potrafi 🙂 dziewczyny biją go na głowę 😜
Kubuś po kąpieli i zjedzeniu 110 ml mleczka odpadł 15 minut temu.
Zobaczymy co nocka przyniesie i czy nie zrobi sobie pobudki jutro o 4 😮
Spał dzisiaj w dzień 3 godzinki,więc było dobrze.
Ja oglądam "Na Wspólnej", później jeden odcinek "Dr.Housa" i do wyrka 🙂
Miłej nocki kochane... Tak sobie myślę,że dni bez Was byłyby jakieś puste, tak się do forum przyzwyczaiłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra czy to ta zabawka na piance? Bo wcześniejsze foty mi się nie otwierają 🤔

Majka właśnie zasypia mi na rękach (nie wiem, jak ja ją tego odzwyczaję 🤢 )
Dzięki temu, że ostatnio zasypia mi póżniej ładnie śpi mi w nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula nigdy na rekach nie zasypiala, ale za to dluzszy czas wieczorami musiala zasypiac przy nas na kanapie w salonie, pozniej ja przenosilam do lozeczka. Na szczescie pewnego wieczoru jej sie odwidzialo i bez problemu po kaszce zasypia sama w lozeczku 😁 nareszcie mamy wieczory tylko dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój też na rączkach zasypia, albo na cycku :/ no ale trudno-na razie póki ząbkuje nie będę go nawet próbować oduczać...i tak ma biedaczek stresy i bóle ząbkowe to nie będę mu kolejnych dokładać. chyba 4 ząbek też nam się przebił, ale Marcinek nie chciał wspólpracować więc na 100% nie jestem pewna-może mi jutro pokaże 😉

kurcze-powinnam popracować...ale tak mi się nie chce... Marcinek śpi, mąż nadal chory więc na wygnaniu i taki mam błogi spokój...
jeszcze sobie marzę, ze skoro te dwa zęby wyszły to może prześpi nockę tak jak kiedyś łądnie sypiał :P hehe-marzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Titi zasnela o 21. Marze zeby pospala choc 3h ciagiem.. zobaczymy...Wynioslam ja do swojego lozeczka i sie nie gmera, wiec mocno chyba zasnela.
Dzis obylo sie bez czopka na noc.. nie miala wysokiej temp, wiec moze chorrobsko idzie a kysz..
Dzisiaj juz popoludniu super bylo przy inhalacji i zasnela 😉)

Agn, tak dokladnie ta zabawa na piance. Wrzuce pozniej inny film jak mi sie uda zlapac moment. jak zabawka lezy na drugim koncu maty, to na przemian pelza i sie kula i cel osiagnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my przenieśliśmy się z zasypianiem z rąk na łóżko, zdarza się, że w ciągu dnia śpi mi na rękach, ale to zazwyczaj, gdy coś mu dolega lub gdy widzę, że chciałby spać, a ciagle się budzi, to wtedy go przytulam i zawsze z godzinę dospi 😉

U nas z jedzeniem też zaczęły się cyrki i obiadek na dwa razy (zamiast deserku) a i tak prawie pół zostało... Zaczął więcej się cyckac znów... Widocznie ma taka potrzebę teraz 😉

No i na wieczór M mnie wkurw... Wymyślił, że w wakacje pojadę z nim na dwa tyg na obóz... Uwaga!!! Z jego mamunia!!!!!! I w ogóle, "nie zgadza" się, żebym nie jechała z nimi :/ no pogielo go całkiem! W życiu!! Ja nie jestem sadomaso!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też śnieg znowu popadał.
Młody wstał o 5:30, po 3 pobudkach w tym 2 na jedzenie, nie wiem co mu się taki głodomor włączył 🙂, teraz ma 1. drzemkę...
Kuba jakiś czas temu zasypiał na rękach po jedzeniu, teraz tylko w łóżeczku, no sporadycznie zdarzy się,że na łóżku.
U nas z jedzeniem tez gorzej, oprócz mleczka, bułki i chrupek nic się nie liczy, obiady i deserki mogą nie istnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas juz tak nie napadało ,ale wciaz snieg lezy 😞
Wczoraj wypisałam zaproszenia na chrzciny i uszczupliłam liste gosci 🤪
Z 25 zrobiłam 18 ,a niech sie obrazaja ja wole miec dłuzsze wakacje nad morzem. Rodziny przez 2 lata nie widziałam , a jak chrzciny to od razu wszyscy chetni . 😠
A i chrzesna mamy z musu ,a nie wyboru . To siostra chrzestnego ,ale juz nie mam siły szukac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry u nas pobudka tylko o 5 na ,mleczko i spanie do 6.30 teraz Majka ma pierwsza drzemke...chyba jej zwiekszac bede ilosc mleczka bo 150-160ml juz za mało na 3 godziny po 2 juz musze ją dokarmiać...Wiecie że ma jeszcze w przyszlym tygodniu przyjsc zimno i mrozy??? 🤢 🤢 🤢 masakra z ta pogodą wkurza mnie!!! ciekawe na świeta jak bedzie,bo chcialam mlodą ubrać w plaszczyk i sukienke i nowe buciki,ale czy nam sie uda?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...