Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czemu wraz z mezem dostaje sie tesciową?! 😠

Madzia, mam do lekarza.

Mam zjebany humor do odwolania.
Aneta - nie wiem czy Ci wspolczuc sytuacji z K.. Bo nie wiem czy Ci smutno czy sie cieszysz. A jak on na to zareagowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

zdałam teoretyczny na prawko, wiem, że to żaden wyczyn ale i tak się cieszę 😉 no ale przede mną jeszcze praktyczny, a tak dzisiaj popatrzyłam to na placu jeden za drugim oblewał, więc się nawet nie nastawiam, że szybko zdam 😁

Ola a Ty dzisiaj idziesz z Lenka do lekarza?

Ja tam na teściową nie mam co narzekać, wiadomo różnie bywa, ma swoje wady 😉 ale patrząc na inne przypadki to jest ok. No i mieszkamy w jednym domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry

zdałam teoretyczny na prawko, wiem, że to żaden wyczyn ale i tak się cieszę 😉 no ale przede mną jeszcze praktyczny, a tak dzisiaj popatrzyłam to na placu jeden za drugim oblewał, więc się nawet nie nastawiam, że szybko zdam 😁

Ola a Ty dzisiaj idziesz z Lenka do lekarza?

Ja tam na teściową nie mam co narzekać, wiadomo różnie bywa, ma swoje wady 😉 ale patrząc na inne przypadki to jest ok. No i mieszkamy w jednym domu.

Gratuluję połowicznie 😉
Ja dziś nie idę.. Mam wizytę na 16-tego do neurologa z Lenką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Witam wszystkie mamy, jestem nowa na forum a jak się przychodzi w nowe miejsce to należy powiedzieć dzień dobry 🙂

Dzień dobry 🙂
I jeszcze należy się przedstawić i powiedzieć coś o sobie.. Będziemy to weryfikować bu już kilka razy nas tu oszukano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak więc coś o mnie. Mam na imię Maja, mieszkam we Wrocławiu, mam 26 lat i jestem dumną mamą Mateusza, który urodził się 12 kwietnia 2011. Roczek już za nami, mały już zaczął chodzić i nie można za nim nadążyć. Oczywiście bunty też się pojawiają jak nie dostanie tego co akurat mu przyjdzie na myśl. Robi tak zwaną próbę sił czyli "ja naprawdę potrafię się długo i głośno drzeć" 🙂 Na szczęście jak widzi, że to nie przynosi efektu to daje za wygraną. Dwójki mamy już za sobą ale chyba idą mu następne ząbki bo coś marudny jest ostatnio i kupa zielona od paru dni więc pewnie zęby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...