Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie 🙂
Miło tak podpatrzeć, jak się macie i powspominac nieco chwile "błogiego" oczekiwania. Życzę Wam wiele cierpliwości. Odpoczywajcie dopóki możecie - potem to już luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata -dzięki za pocieszenie z tym ułożeniem główkowym. Jakby mała zmieniła pozycję to bym się nie zmartwiła bo ja i tak mam cesarkę.
Ja nie mam kłucia w "pipce" ale wczoraj i dziś po raz pierwszy miałam coś a la ból jak przed okresem.
Agata - to rzeczywiście masz mały ten brzuszek. Ja myślałam, że mam mały - teraz mam 110 na wysokości pępolka.
Monia29 - udanego grila !
Butterfly- pojedz sobie - nie żałuj - może te łakocie z cukierni polepszą Ci nastrój !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, zalogowałam się 🙂 nie ogarniam wszystkiego co pisałyście bo w sumie to za dużo 🙂
Napiszę tylko, że u Nas wszystko dobrze... Kruszynka daje nam się łapać za stópki i rączki... co jest przezabawne 🤪 no i za dwa dni odstawiamy leki.... będzie ciekawie 😉

Buziaki i pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia ja Fenoterol do końca miesiąca mam bbrać tylko, więc może sie zdublujemy 😆
Ostatnio siostra opowiadała że jej znajomej siostra po odstawieniu Fenetorolu pochodziła tylko 2 dni i na porodówkę 🙂
Zobaczymu jak to będzie ja już chyba po wolii nastawim sie na poród w tym tyg ale co ma być to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki! 🙂 ja właśnie wróciłam z ostatecznych zakupów, dokupiłam jeszcze podkłady poporodowe bo zapewne dużo będę ich potrzebowała 🙂 i w zasadzie torba ostatecznie spakowana 🙂
Doris a czemu jeśli mogę zapytać będziesz miała cesarkę? Twój wybór czy wskazania medyczne?
Czerwcówko widzę że trochę już Irlandii zobaczyłaś, a moherowe klify to chyba każdy widział kto tu przyjechał hehe 🙂 ale fakt widok zapiera dech w piersiach 🙂
heh u mnie dopiero 16, idę pizze piec, bo mam przeogromnego smaczka na pizze z sosem czosnkowym! 🙂 hehe ale zachciewajki! : 😁 ale co to nasz przywilej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
A ja od ok 2-ej mam bóle przepowiadające...męczace to 😞


Jak się miewasz? dalej masz te bóle, mi też dzisiaj pobolewanie podbrzusza dokucza jak przed okresem... może już coraz bliżej godzina zero 🙂 trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy córce po 2 dniach po odstawieniu fenoterolu rozpoczęłam poród, początkowo myśląc,że to ponowne skurcze z zalecenia lekarza próbowałam fenoterolem je zatrzymać...efekt córcia 😉 także bardzo prawdopodobne,że koniec dwupacka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzucholki, ja tak tylko na chwilke co by wielkich zaległości sobie nie narobić 😉!
Witaj AGATKO widze że też 38 tydzień- już aby dotknąć 🙂
My dziś na występach byliśmy z mężem w parku w muszli koncertowej, Nasza Niunia dobrze się bawiła 🙂 tak tańczyła w brzuchu że ludzie nie mogli z podziwu wyjść hehe! Miłego wieczorka 😁

Aniaruda83- bidulko ale się meczysz w tych ostatnich tygodniach 😞 nawet nie wiem co Ci poradzić.... musisz to jakoś przetrwać 😞 Trzymaj sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
Hej Brzucholki, ja tak tylko na chwilke co by wielkich zaległości sobie nie narobić 😉!
Witaj AGATKO widze że też 38 tydzień- już aby dotknąć 🙂
My dziś na występach byliśmy z mężem w parku w muszli koncertowej, Nasza Niunia dobrze się bawiła 🙂 tak tańczyła w brzuchu że ludzie nie mogli z podziwu wyjść hehe! Miłego wieczorka 😁

Aniaruda83- bidulko ale się meczysz w tych ostatnich tygodniach 😞 nawet nie wiem co Ci poradzić.... musisz to jakoś przetrwać 😞 Trzymaj sie!



dzieki, kurcze do 8 mc-a to super wszystko bylo a teraz uuuuu ja w zyciu tak nie narzekalam 😞 😞 😞 a im bardziej narzekam tym bardziej sie wkurzam na siebie,no ale przetrwam jasne w koncu to dla naszej sloneczki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniaruda83 napisał(a):
lunaaa86 napisał(a):
Hej Brzucholki, ja tak tylko na chwilke co by wielkich zaległości sobie nie narobić 😉!
Witaj AGATKO widze że też 38 tydzień- już aby dotknąć 🙂
My dziś na występach byliśmy z mężem w parku w muszli koncertowej, Nasza Niunia dobrze się bawiła 🙂 tak tańczyła w brzuchu że ludzie nie mogli z podziwu wyjść hehe! Miłego wieczorka 😁

Aniaruda83- bidulko ale się meczysz w tych ostatnich tygodniach 😞 nawet nie wiem co Ci poradzić.... musisz to jakoś przetrwać 😞 Trzymaj sie!



dzieki, kurcze do 8 mc-a to super wszystko bylo a teraz uuuuu ja w zyciu tak nie narzekalam 😞 😞 😞 a im bardziej narzekam tym bardziej sie wkurzam na siebie,no ale przetrwam jasne w koncu to dla naszej sloneczki 😆



A ja mam odwrotnie. Czuję się jakbym w ciąży nie była.Brzuszek nie jest duży, pozatym nisko osadzony więc aż tak nie przeszkadza, stópki nie puchną.Jedyny problem to plecki dają znać o sobie jak za długo w jednej pozycji jestem.Wcześniej narzekałam na rozciąganie więzadeł macicy - miałam takie ciągnięcie podczas spania - ale to było jakoś w 5 miesiącu chyba.Rzygać też nie rzygałam tylko mnie mdlliło ...
Aniu - myśl o Nicoli,że jeszcze chwilka a będzie przy Tobie, dla niej chyba warto nawet tak cierpieć, prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Agata - ja mam cesarkę ze wzgl. okulistycznych - duża wada + degeneracja obwodu siatkówki ...

No to będą na brzuszku kolejne foty maluszków na dniach- Nequity i Dorotki552. Fajnie ! 🤪


Doris Ja również mam wadę wzroku, ale nie jest ona duża, okulista mnie tylko przestrzegał by przy parciu koniecznie zamykać oczy, by nie pogłębić tej wady... A masz już wyznaczony konkretny termin na cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris to fajnie, chociaż wiesz kiedy na 100% zobaczysz malutką 🙂 u mnie to czekanie jest najgorsze, wiem że w każdej chwili może się zacząć... trochę się boję tego wszystkiego zwłaszcza, że rodzę w Irlandii... Wiem też, że jak już mnie złapią bóle to skupię się na nich i w końcu po wielu godzinach trudu zobaczę mojego synka... 🙂 i tego się trzymam 🙂 u mnie termin z OM jest na 13.06, według ostatniego USG na 11.06 🙂 także zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam dzisiaj na twarz... Ale zauważyłam ostatnio, że jak wypiję melisę przed snem to dużo lepiej mi się śpi. Nawet na sikanie rzadziej wstaję. Obżarłam się dzisiaj jak świnka. Ale najbardziej spasowała mi roladka ze szpinakiem, białym serkiem i łososiem- mniam! No i ciasta!! Dzidź u dziadków się trochę uspokoił-to dobrze, bo ostatnio miałam wrażenie, że w ogóle nie śpi.
Ostatnio ciągle mi coś się dzieje. Dziś zauważyłam lekkie zaciemnienie na paznokciu u stopy- czy to możliwe, żeby to była jakaś grzybica?! Marcin chodzi na siłownię i basen, mógł w sumie coś przynieść do domu nieświadomie... Choć u niego nic nie widzę. Miałyście w ciąży takie coś czy to znowu jak zwykle ja mam jakies dziwne przeboje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...