Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Hehe Wiola Ty to masz dobrze 🙂 Ale rozumiem, po całym dniu roboty nie każdemu się chce. Mi się chce bo się nudzę ^^
Matylda po czym się poddajesz? 😁

po prostu mam dosć
chęci nawet są raz na jakiś czas ale co z tego????
jak przychodzi co do czego to tylko umęczeni jak świnie jesteśmy a rezultatów i przyjemności ZERO


przyznam, że dla mnie to prawie abstrakcja, chyba tylko raz odmówiłam z powodu zmęczenia ^^ przyjemność to tylko kwestia nastawienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Hehe Wiola Ty to masz dobrze 🙂 Ale rozumiem, po całym dniu roboty nie każdemu się chce. Mi się chce bo się nudzę ^^
Matylda po czym się poddajesz? 😁

po prostu mam dosć
chęci nawet są raz na jakiś czas ale co z tego????
jak przychodzi co do czego to tylko umęczeni jak świnie jesteśmy a rezultatów i przyjemności ZERO


przyznam, że dla mnie to prawie abstrakcja, chyba tylko raz odmówiłam z powodu zmęczenia ^^ przyjemność to tylko kwestia nastawienia 🙂

tia ja wiem ze nastawienia ale czasem tez STANIA albo nie stania
i jeszcze mi bezczelnie kłamie ze nie ma kochanki 😠
przecież to widac i czuć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - faktycznie aktywny tryb życia prowadziny 🙂 Staramy się wszędzie z małą jeździć 🙂 Za miesiąc do Zakopca jedziemy a w czerwcu na Majorke lecimy na wczasy. Chce ją od małego przyzwyczając do wyjazdów i zwiedzania 🙂
Matylda ale tu sie liczy jacy my jestesmy a nie że dziecko mamy - nikt im małej do bawienia nie da 🙂 Ludzie mają dziwne podejście 🙂 Ale kazdy ma do tego prawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ania - faktycznie aktywny tryb życia prowadziny 🙂 Staramy się wszędzie z małą jeździć 🙂 Za miesiąc do Zakopca jedziemy a w czerwcu na Majorke lecimy na wczasy. Chce ją od małego przyzwyczając do wyjazdów i zwiedzania 🙂
Matylda ale tu sie liczy jacy my jestesmy a nie że dziecko mamy - nikt im małej do bawienia nie da 🙂 Ludzie mają dziwne podejście 🙂 Ale kazdy ma do tego prawo 🙂


Wiola i Ty pytałaś skąd bierzemy kase na drogie ciuszki. a tu proszę MAJORKA - szokl 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
Hehe Wiola Ty to masz dobrze 🙂 Ale rozumiem, po całym dniu roboty nie każdemu się chce. Mi się chce bo się nudzę ^^
Matylda po czym się poddajesz? 😁

po prostu mam dosć
chęci nawet są raz na jakiś czas ale co z tego????
jak przychodzi co do czego to tylko umęczeni jak świnie jesteśmy a rezultatów i przyjemności ZERO


przyznam, że dla mnie to prawie abstrakcja, chyba tylko raz odmówiłam z powodu zmęczenia ^^ przyjemność to tylko kwestia nastawienia 🙂

tia ja wiem ze nastawienia ale czasem tez STANIA albo nie stania
i jeszcze mi bezczelnie kłamie ze nie ma kochanki 😠
przecież to widac i czuć 🤨


Hehe - po zapachu wyczuwasz? A jak mu wtedy pachnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ania - faktycznie aktywny tryb życia prowadziny 🙂 Staramy się wszędzie z małą jeździć 🙂 Za miesiąc do Zakopca jedziemy a w czerwcu na Majorke lecimy na wczasy. Chce ją od małego przyzwyczając do wyjazdów i zwiedzania 🙂
Matylda ale tu sie liczy jacy my jestesmy a nie że dziecko mamy - nikt im małej do bawienia nie da 🙂 Ludzie mają dziwne podejście 🙂 Ale kazdy ma do tego prawo 🙂


Wiola i Ty pytałaś skąd bierzemy kase na drogie ciuszki. a tu proszę MAJORKA - szokl 🤪 😁


Kochana raz do roku można ale MAdzia ja napisałam że nie narzekam na brak kasy tylko by mi było szkoda aż tyle dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Fiu fiu fiu, to moja pozwiedzała wszystkie markety w okolicy 😁
Najdalej to z nią w Krakowie byliśmy jak miesiąc miała.
W listopadzie byliśmy w górach, ale to tak na spacerze.
To Laura zaliczy niedługo pierwszy lot samolotem!


Noooo - az sama jestem ciekawa jak to zniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chłop mi wrócił bo awaria kompów w robocie - cały dzień mi spsuł, bo po co on mi tu?? 😠

co do sekszenia to my ostatnio w sylwestra i już napięty chodzi - wczoraj rocznicowo mnie nacierał pół nocy ale twarda byłam - owulacja mnie dopadła io powiedziałam że nie ma bata 😁 😁 przetrzymam go tak do walentynek bo taki jestt miły i kochany jak mu sie chce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to z bezdzietnymi znajomymi to norma stety/niestety - troche się zmieni jak mała bedzie kumata już bardziej, tzn. tak 2-3 lata bo wtedy to juz takie łatwiejsze do zrozumienia jest dziecko nawet dla tych bezdzietnych 😉 przynajmniej u nas tak było - jak zabieraliśmy Julkę gdzies na grilla a ona śpiewała 50 razy STO LAT stojąc na stole to był hit imprezy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Wiola to z bezdzietnymi znajomymi to norma stety/niestety - troche się zmieni jak mała bedzie kumata już bardziej, tzn. tak 2-3 lata bo wtedy to juz takie łatwiejsze do zrozumienia jest dziecko nawet dla tych bezdzietnych 😉 przynajmniej u nas tak było - jak zabieraliśmy Julkę gdzies na grilla a ona śpiewała 50 razy STO LAT stojąc na stole to był hit imprezy 😁 😁


Fajnie 🙂 Już się nie moge doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem... nudze sie... dziecko sie bawi na macie ktora roznosi i lazi po pokoju a ja mam jakiegos dola....

jezeli chodzi o walentynki to maz mowi ze to amerykanski9e swoeto i gowno pewnie dostane
a jezeli chodzi o seks to u nas niebylo przytulanek zadnych od 5 miesiecy a wogole od "poczecia" malej bylo tylko 2 razy 🤔 nie wspomnac o tym ze denerwuja mnie "wiadra" itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
jestem... nudze sie... dziecko sie bawi na macie ktora roznosi i lazi po pokoju a ja mam jakiegos dola....

jezeli chodzi o walentynki to maz mowi ze to amerykanski9e swoeto i gowno pewnie dostane
a jezeli chodzi o seks to u nas niebylo przytulanek zadnych od 5 miesiecy a wogole od "poczecia" malej bylo tylko 2 razy 🤔 nie wspomnac o tym ze denerwuja mnie "wiadra" itp...

wiadra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola haha ale masz sposoba na męża 😁 Biedak haha 😜
Alice jak po zabiegu? (dzisiaj w ogóle go miałaś?) I co to za wiadro?
Co do Walentynek to ja kiedyś rzadko obchodziłam, ale teraz B mi coś wysyła a ja nie mam dla niego nic 🥴 krajzys finansowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże, w tej mojej pipidówie nie opłaca się być młodym z wykształceniem wyższym 😠 Kurwa nigdzie mnie do roboty nie chcą! Wszędzie życzą sobie wykształcenie średnie z DOŚWIADCZENIEM 😠 Nawet na głupią kasę do marketu, no kij by w oko im wszystkim strzelił 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania w mojej metropolii też bryndza jesli chodzi o robote - dla kobiet jedyna perspektywa to krawcowa albo sklepowa - ale tu też trzeba wiedzieć o co cho. A do innej roboty to albo trzeba plecy miec dobre albo na staż cię wezmą i po jakimś czasie i tak mówią PAPA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...