Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
pusto tu już...ale napiszę jak po wizycie...

Dzieciaki ładnie rosną 🙂Amelka 1290g,Maksio:1300g 🙂Wg lekarza dzieci są duże i ida na wagę jak przy ciąży pojedyńczej.Mam się oszczędzać do końca miesiąca bo lepiej doczekać końca 32 tygodnia,jak wytrzymam to dzieciom nic nie grozi....ale to już zaraz,a ja naprawdę mam jeszcze sporo do załatwienia,myślę,że dam radę do początku października...dziewczynka jest ułożona główka w dół i jest bardzo nisko,a jej braciszek z poprzecznej pozycji też się przekręcił i ustawia się główkowo,ale jest tą główką w połowie drogi od spojenia do pępka 🙂zjadła batona to harcowały 🙂Szyjka zamknięta,nie skróciła się.Poród sn trzeba brać pod uwagę ale wg mojego lekarza w moim przypadku raczej mało prawdopodobny.Chciał mi wcisnąć żelazo ale wtedy już się wcale nie załatwię więc umówiliśmy się że jak hemoglobina spadnie do 11 to wtedy już będę musiała brać.


Agusiu cudowne wieści !!! I wspaniale że dzieci sa takie duże! Będa silne, zdrowe i zaraz podbija cały świat 🙂 Bardzo się cieszę razem z Tobą. Uważaj na siebie i pogłaskaj maleństwa od Ciotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bachap napisał(a):
Udało się 🤪


Tetra - pieluszki tetrowe 60x80 POLSKIE PIELUCHY x10 (1748037956)
Płatki kosmetyczne dla dzieci 60szt. PROMOCJA! (1738879436)
Filtry Frida - filterki do aspiratora do noska (1739456251)
Mięciutki kocyk z mikrofibry 90x110 SŁONIK (1729620817)
Płyn do płukania LOVELA 2l OKAZJA (1742957578)
PODKŁAD do łóżeczka - CERATKA 90x120 PROMOCJA! (1737155054)
Super podkład, pledzik do przewijania -HIT CENOWY (1731680599)
Wielorazowe majtki siatkowe 2szt poporodowe L x2 (1749126448)
Pieluszki flanelowe mini idealne jako przytulanki x5 (1749657177)
Zabawka welurowa na pas bezpieczeństwa NOWOŚĆ (1742900984)
Śliczne okrycie kąpielowe z kapturem NOWE WZORY x2 (1736018946)
Niedrapki rękawiczki dla niemowląt super ochrona x4 (1751993958)
Sudocrem - krem na odparzenia odpieluszkowe 125g (1737650596)
Kolorowe pieluchy pieluszki tetrowe MEGA PROMOCJA x10 (1750908056)
SUPER Komplet SZCZOTKA +GRZEBYK super miękka!!! (1737655773)
SUPER PRAKTYCZNE osłonki na piersi HIT!!! (1751368227)
Czapeczka PILOTKA - czapka dla niemowląt bawełna x4 (1741224177)
NIVEA Baby 2w1 Szampon i płyn do kąpieli 500ml. (1740604511)
Smoczek uspok. Tommee Tippee AIR 0-3m 2szt new r/n (1735566522)
Wkładki laktacyjne Tommee Tippee 50szt DUŻA PAKA (1749659955)
Podkłady do przewijania 5szt. idealne do szpitala x2 (1749126094)
Wkładki chłodząco-lecznicze Tommee Tippee 6szt (1729623759)
NIVEA Baby HIPOALERGICZNA Oliwka pielęgnacyjna (1747465643)
Etui, pojemnik na smoczek MISIACZEK!!! (1737658862)
NoseFrida spray do noska dla niemowląt 280 dawek (1742370965)
Patyczki higieniczne dla dzieci Cleanic 60szt. (1740609704)
Pieluchy Pieluszki FLANELOWE MEGA OBNIŻKA ceny!!! x10 (1747462726)
Prześcieradło do wózka frotte z gumką 38x80cm x2 (1749473622)
Gryzak, gryzaczek DZIĄSEŁKO Tommee Tippee 2szt. (1731214021)
Zawieszka do smoczka Tommee Tippee 2szt (1735568162)
NIVEA Baby chusteczki Soft&Care 63szt+pudełko (1744513723)
Super PAKLANKI woreczki na zużyte pieluszki 50szt (1736539858)
Gaziki nasączone do pielegnacji pępka niemowląt x3 (1748031520)
Szczoteczka do zębów i masażu dziąseł NOWOŚ (1751753348)
bezpieczne cążki do paznokci Tommee Tippee (1735014029)
Frida aspirator do noska dla niemowląt + filtry (1741714508)
NIVEA Baby krem hipoalergiczny na każdą pogodę (1740604513)
Gryzak, gryzaczek wodny Tommee Tippee 2szt. 1-etap (1746956739)
Kompresy jałowe z gazy 5x5cm Matocomp x5 (1729621340)
Higieniczne nakładki sedesowe na toaletę .100szt. (1742908119)
Zabawka grzechotka do wózka PSIAKI ROZRABIAKI (1738873817)
NIVEA Baby super chusteczki SOFT&CREAM 63szt. (1729625125)
Higieniczne podkłady poporodowe dla kobiet!!!! x2 (1749126436)


Baśku i ja skorzystam z Twojej listy 🙂 Ale okroję ją nieco bo część rzeczy mam 🙂 Buziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
Zuziak...nikt mi nie każe, ale przez ten ból w lędzwiach i w tyłku, nie jestem wstanie zejść ze schodów...i ogólnie gin mi kazał leżeć, ale ile można... 🤢


Malenko bądź dzielna, smaruj się, mąż niech masuje i na pewno z czasem będzie poprawa. Trzymam kciuki za Ciebie. Wiem jak to wkurza jak człowiek nie może się ruszyć. Moje kolanko już lepiej choć trochę czasem pobolewa, ale tez mój tryb życia jest heneralnie siedząco leżący przez to i przez te twardnienia brzuszka. Damy radę, już mamy z górki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz coś ode mnie... nie wiem jak to się do cholery stało ale od poniedziałku jestem 2 kg na plusie !!!!! 😠 czy macie na to jakies wytłumaczenie??? Cały wieczór miałam przez to do bani, ryk i w ogóle szlag mnie o mało nie trafił!!! Że w miesiąc 2 kg to rozumiem, ale do cholery przez 4 dni ??? Przez te dni nie zjadłam ani grama słodyczy, żadenego fast fooda, loda, pizzy nic!!! Normalne śniadanie potem płatki z musli z jogurtem, 2 x obiad z ziemniakami i winogrona... bo dotąd unikałam przez to, że są bardzo słodkie i maja kupe cukru.

Czy od dzisiaj mam popijać wodę mineralną , czy co????

Dzisiaj mi już trochę lepiej, ochłonęłam, ale wczoraj się załamałam... 😞 jak to jest mozliwe ? Dodam że nie jestem nigdzie spuchnięta, wage mam elektroniczną, baterie sa w sprawne... niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
A teraz coś ode mnie... nie wiem jak to się do cholery stało ale od poniedziałku jestem 2 kg na plusie !!!!! 😠 czy macie na to jakies wytłumaczenie??? Cały wieczór miałam przez to do bani, ryk i w ogóle szlag mnie o mało nie trafił!!! Że w miesiąc 2 kg to rozumiem, ale do cholery przez 4 dni ??? Przez te dni nie zjadłam ani grama słodyczy, żadenego fast fooda, loda, pizzy nic!!! Normalne śniadanie potem płatki z musli z jogurtem, 2 x obiad z ziemniakami i winogrona... bo dotąd unikałam przez to, że są bardzo słodkie i maja kupe cukru.

Czy od dzisiaj mam popijać wodę mineralną , czy co????

Dzisiaj mi już trochę lepiej, ochłonęłam, ale wczoraj się załamałam... 😞 jak to jest mozliwe ? Dodam że nie jestem nigdzie spuchnięta, wage mam elektroniczną, baterie sa w sprawne... niestety 😞


Kochana, zważ się może jutro jeszcze raz. Moja koleżanka też miała takie wahania wagi, że raz miała 2kg na plusie a zawżyła się kilka dni później to miała 0,5kg na plusie. Jak to wytłumaczyc to ciężko powiedziec..Szczerze, to też na Twoim miejscu doznałabym szoku i pewnie chodziłabym wkur.... cały dzień, tym bardziej, że nie jadłaś tego, co Ci w ręce wpadlo, dlatego też mimo pokusy waże się co 2 tyg rano na czczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris, że tak zapytam, a kupka to była?? 🤪 może tam kryje się tajemnica 2kg na plusie?? 😉
Aga!! Superowo że Maksiu i Amelcia tak ślicznie i zdrowo rosną 😁 jak Ty to robisz bo ja nawet jednego maleńkiego Olusia nie potrafię odchodować 😉
Zuziaczku co do nakładek na sedes to kupiłam przy okazji bo ja od czasu mojego wypadku kolano zginam tylko do kąta prostego więc ogólnie teraz w ciąży nie wysikam się już na "narciarza" a że co krok to sik 😉 to teraz będę miała przy sobie takie nakładki i będzie mi łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanko dzięki za radę, spróbuję tak zrobić. Kurde ja się ważę co tydzień jak wchodzę w kolejny i wpisuję wagę w takiej książce, którą dostałam "40 tygodni... ", tam mam wszystkie moje notatki ciążowe w jednym miejscu. Wczoraj gadaliśmy z mężem i chciałam mu powiedzieć ile ważę, i zapomniałam co napisałam w tej książce, więc weszłam na wagę w łazience i doznałam szoku!!!!!!!! I już pal licho czy zmieniłam się fizycznie, czy nie, bo nie o to chodzi, ale ja nie mogę w takim tempie przybierać i wizja że tak ma być mnie wczoraj zabiła! Nie mam zaparć ani innych dolegliwości które mogły by to spowodować... Będę musiała się obserwować przez najbliższe dni... Mam nadzieję, że przyczyna nie jest zdrowotna albo coś w tym stylu. Wyniki mam super, cukrzycy nie mam... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris:Tymek teraz będzie rósł szybko więc część to napewno jego waga 🙂ale u mnie jest podobnie tez przez 4 dni 1,5 wskoczyło...nie wiem,woda się zatrzymuje?nie martw się,nawet jeśli weszło Ci teraz te 2kg to co z tego 🙂i tak laska jesteś 🙂miej wywalone na to!!!

uciekamy zaraz z Wiktorkiem na wycieczkę...nie wiem jak długo jeszcze dam radę z tymi długimi wyprawami,a mam się spotkać z przyjaciółką w Parku Oliwskim(to godzina ode mnie w jedną stronę)więc korzystam z pogody choć naprawdę powoli zacznę odpuszczać dalsze wyjścia...Miłego dnia dziewczyny,i humorków dobrych Wam życzę i pogody pięknej 🙂Iris:pomyśl o Tymku,przytul się do Mikołaja napewno pomogą na te Twoje smutki...pij wodę i czasami nie ograniczaj drastycznie jedzenia,bo w dupsko dostaniesz 😉buziaki

A Basia:jak to nie umiesz synka wyhodować,a co to za bzdury!!zobaczysz jak się urodzi,stawiam na dużego chłopa!!a na tych mamusinych cycach,ech...marzenie każdego malucha,będzie przybierał 100g dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Aga normalnie twoje dzieciaczki są super, że tak ładnie rosną jak i nasze 😆 tylko ty z tym chodzeniem nie przesadzaj 😜 bo sobie sama bube zrobisz 😞 albo później będziesz nie do życia. Ja już dawno nie łaziłam przez godzinę (w sumie to zalecenie lekarza że mam się oszczędzać)Dwa dni temu poszliśmy na krótki spacer po 20 min. musiałam odpocząć 😞 a przed ciążą dużo chodziłam, często rezygnowałam z komunikacji miejskiej, żeby się poruszać. Ciekawe jak szybko wrócę do formy? 😉
iris wiem że to szok ale też tak miałam z wagą.....a teraz...od 3 tyg. przybrałam całe 0.5 kg więc nie wiem na czym to polega. Jem tak samo. A ty czasami nie głodź się, bo sama wiesz, że to będzie straszną głupotą 🤔 Już nie długo do końca....więc walić teraz wagę 😉
Kurcze muszę się zmobilizować z tymi zakupami, bo od tyg. zamawiam i zamówić nie mogę 😉 A ty Basia to mega zakupy zrobiłaś 🙂
Marzenko ładny, pokaźny brzuszek...z przepięknym środkiem 🙂
Na ten artykuł a raczej jego zawartość brak słów!!!!!!Aż mi się łzy pokazały 😞 ehh..... ten świat
Słoneczka wszystkim życzę i udanych wyjazdów weekendowych.
My znów w domu będziemy 😞 już nie mogę.....chyba na zakupy muszę męża wyciągnąć dziś po szkole rodzenia lub jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aga twoje dzieciaczki to faktycznie rosna jak by to byla pojedyncza ciaza 🙂 Rzedko kiedy sie tak zdarza 🙂 Bardzo fajnie ze wszystko jest wporzadku 🙂 No i musisz sie koniecznie oszczedzac zeby jak najdluzej je ponosic pod serduszkiem 🙂
Iris niestety w ciazy tak jest 😞 Moze woda w organizmie ci sie zatrzymala 😞 W ciazy nigdy nic nie wiadomo z ta waga;/ Nie dziwie sie ze sie wkurzylas tez bym byla zla 😞 Ale nie martw sie juz nie dlugo koniec 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Iris:Tymek teraz będzie rósł szybko więc część to napewno jego waga 🙂ale u mnie jest podobnie tez przez 4 dni 1,5 wskoczyło...nie wiem,woda się zatrzymuje?nie martw się,nawet jeśli weszło Ci teraz te 2kg to co z tego 🙂i tak laska jesteś 🙂miej wywalone na to!!!

uciekamy zaraz z Wiktorkiem na wycieczkę...nie wiem jak długo jeszcze dam radę z tymi długimi wyprawami,a mam się spotkać z przyjaciółką w Parku Oliwskim(to godzina ode mnie w jedną stronę)więc korzystam z pogody choć naprawdę powoli zacznę odpuszczać dalsze wyjścia...Miłego dnia dziewczyny,i humorków dobrych Wam życzę i pogody pięknej 🙂Iris:pomyśl o Tymku,przytul się do Mikołaja napewno pomogą na te Twoje smutki...pij wodę i czasami nie ograniczaj drastycznie jedzenia,bo w dupsko dostaniesz 😉buziaki

A Basia:jak to nie umiesz synka wyhodować,a co to za bzdury!!zobaczysz jak się urodzi,stawiam na dużego chłopa!!a na tych mamusinych cycach,ech...marzenie każdego malucha,będzie przybierał 100g dziennie 🙂


Własnie moja przyjaciółka mi dzisiaj uświadomiła że ona w ciązy z córcią tez miała taki nagły skok wagowy... trochę mnie uspokoiłyście. Dobra LUZ i koniec tematu.

Park Oliwski jest przepiękny!! gdybym tylko miała prywatny samolot ... 🙂 🙂 🙂 Miłego dzionka kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie Kochane 😘
Ja nie dawno co wstałam 😁 słoneczko w końcu wyjrzało... 🤪

Aguś Ciesze się bardzo że wszystko w porządku Maluszki rosną duże i zdrowiuśkie 😉
Tylko ty nie przeginaj z tym chodzeniem kochana bo jak sama napisałaś masz się oszczędzać ja trzymam kciuki żebyś wytrwała z tymi małymi lokatorami w brzusiu do października 🙂

Iris nie przejmuj się tą wagą olać to najważniejsze że Tymuś zdrowiutki to on ci pewnie dołożył te kilogramy duży chłopaczek z niego a ty się tu dołować będziesz no... 😉

Anetko udanego weekendu życzę i uważaj tam na siebie i maleństwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
witam 🙂
Aga normalnie twoje dzieciaczki są super, że tak ładnie rosną jak i nasze 😆 tylko ty z tym chodzeniem nie przesadzaj 😜 bo sobie sama bube zrobisz 😞 albo później będziesz nie do życia. Ja już dawno nie łaziłam przez godzinę (w sumie to zalecenie lekarza że mam się oszczędzać)Dwa dni temu poszliśmy na krótki spacer po 20 min. musiałam odpocząć 😞 a przed ciążą dużo chodziłam, często rezygnowałam z komunikacji miejskiej, żeby się poruszać. Ciekawe jak szybko wrócę do formy? 😉
iris wiem że to szok ale też tak miałam z wagą.....a teraz...od 3 tyg. przybrałam całe 0.5 kg więc nie wiem na czym to polega. Jem tak samo. A ty czasami nie głodź się, bo sama wiesz, że to będzie straszną głupotą 🤔 Już nie długo do końca....więc walić teraz wagę 😉


Mam nadzieję że i u mnie tak będzie Koyotko, że to było jakieś jednorazowe, bo na myśl o takich przyrostach wagi nogi mi się ugięły. Panikara ze mnie i tyle ☺️ a jeśli chodzi o spacerowanie to u mnie jest to samo, trochę pochodzę i za chwilę twardy brzuch, zadyszka. Jakieś długie dystanse odpadają. Nadrobimy z wózkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bajka1202 napisał(a):
No Aga twoje dzieciaczki to faktycznie rosna jak by to byla pojedyncza ciaza 🙂 Rzedko kiedy sie tak zdarza 🙂 Bardzo fajnie ze wszystko jest wporzadku 🙂 No i musisz sie koniecznie oszczedzac zeby jak najdluzej je ponosic pod serduszkiem 🙂
Iris niestety w ciazy tak jest 😞 Moze woda w organizmie ci sie zatrzymala 😞 W ciazy nigdy nic nie wiadomo z ta waga;/ Nie dziwie sie ze sie wkurzylas tez bym byla zla 😞 Ale nie martw sie juz nie dlugo koniec 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂


Oj wkurzyłam się bardzo 😞 Emocje wzięły górę nad zdrowym rozsądkiem ☺️ Ja tez cię pozdrawiam ciepło i dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytak napisał(a):
Witajcie brzusie Kochane 😘
Ja nie dawno co wstałam 😁 słoneczko w końcu wyjrzało... 🤪
Iris nie przejmuj się tą wagą olać to najważniejsze że Tymuś zdrowiutki to on ci pewnie dołożył te kilogramy duży chłopaczek z niego a ty się tu dołować będziesz no... 😉


Właściwie to nie wiem ile Tymuś waży, na ostatniej wizycie mi tego gin nie określiła, teraz 22 sierpnia będę miała robione USG to na pewno spróbujemy oszacować. Może masz rację, może faktycznie waga jemu skoczyła a wraz z ią inne akcesoria - wody, łożysko urosło... ciekawe czy łożysko też rośnie jeszcze czy ma stałą swoją wagę i wielkość. No nic... Już mi trochę lepiej 🙂

U mnie dzisiaj tez słoneczko i pięknie 🙂 Może jutro skoczymy w góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co ile waży pod koniec ciąży

płód - 3,5 kg

macica - 1 kg

łożysko - 0,8 kg

płyn owodniowy - 1,2 kg

piersi - 0,5 kg

woda zatrzymana w organizmie - 1,5 kg

zwiększona ilość osocza krwi - 1,5 kg


Masz kochana i głowa do góry 😘
No my raczej nicy z wycieczek bo mój jutro pracuję ehh... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂

Ale się wyspałam 🙃 Czas jakieś śniadanko wpędzlować. 😉

bachap napisał(a):
ogólnie teraz w ciąży nie wysikam się już na "narciarza" a że co krok to sik 😉 to teraz będę miała przy sobie takie nakładki i będzie mi łatwiej 🙂

aaa, chyba, że tak 🙂
Mnie też od kilku dni wzięło na "posikiwanie", co kilkanaście minut czasem. 😮
Jak ta Mała leży, że ja tak sikam ?
W poniedziałek była główką w dół, ale wczoraj czułam mocne kopnięcia właśnie na samym dole, i to jakby takiej cienkiej łapeczki albo nóżki, na pewno główka to nie była.
Jeszcze niestety nie odróżniam, czym mnie Mała kopie w danej chwili... 😞

Aga, jakie wielkie bąbelki masz ! Widzisz, jak pięknie rosną ? 🤪

Iris napisał(a):
A teraz coś ode mnie... nie wiem jak to się do cholery stało ale od poniedziałku jestem 2 kg na plusie !!!!! 😠 czy macie na to jakies wytłumaczenie???

Iris, ja ze środy na czwartek przybrałam +1 kg, przez jeden dzień, rozumiesz ?
Zjadłam wtedy (w środę) zupkę chińską, spaghetti bolognese, Twixa, 1 litr soku jabłowego, i w czwartek było +1, i dziś wcale nie zeszło. Nie wiem, co się dzieje, ale Maja tak mnie wczoraj pokopała, że stać nie mogłam (najczęściej kopie jak siedzę czy leżę), a wczoraj już przeszła samą siebie ! Czy ona tak rośnie czy sił nabiera, że to takie mocne kopanie i silne i częste?
Cieszę się strasznie, że daje znać o sobie, ale mogła by to robić nieco subtelniej 😉

A tak PS to carpioo chyba pisała w sobotę, że musi po zakupach nam opisać, co się dowiedziała na szkole rodzenia, więc jestem bardzo ciekawa, no i co upolowała na zakupach, i w ogóle CORAZ BARDZIEJ SIĘ O NIĄ MARTWIĘĘĘĘĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🥴 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ po prostu pięknie! Bardzo się cieszę, że Maluszki tak cudnie rosną 🙂 i że wszystko jest w porządku i oby tak do października 😁
A Ty kochana naprawdę się oszczędzaj. Ja to bardzo Cię podziwiam za siłę, którą masz w sobie, za te długaśne spacery z Wiktorkiem, dla mnie jesteś wielka... Ja tak szybko się męczę, że szok..., że czasem mam wyrzuty sumienia, że na normalny spacer nie potrafię się ruszyć i ograniczam się do wyjść na podwórko...
Życzę Ci Aguś udanego spotkania...
Na pewno kiedyś byłam w Parku Oliwskim.... ale jako dziecko i niestety nie pamiętam jak było...

IRIS
ja też myślę, że po części woda w organizmie Ci się zatrzymuje i ten skok wagi przez to...
Ja ostatnio też w ciągu 5 dni miałam 1.5kg na plusie, ale ostatecznie w ciągu mca 'tylko' 3kg więc myślę, że wszystko w czasie się wyrównało... No i trzeba pamiętać, że raczej chudnąć nie będziemy... Choć waga może stanąć pod koniec ciąży a i lekkie spadki się zdarzają. Wszystko wytrwamy 🙂 Czego się nie robi dla Maluszków 😁 😁 😁

Dobrego słonecznego dzionka życzę 🙂 jeśli gdzieś go nie ma śle Słonko z Olsztyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
Ja jak zwykle w pracy, ale tak mnie dziś tyłek boli że zaraz chyba padnę ;/
Wczoraj byłam pierwszy raz z mężem na zajęciach w szkole rodzenia- super- było na temat karmienia piersią i dostałam dużo różnych próbek, gadżetów i dwie butelki z aventa dla mojego dzidziusia 🙂 super - znów nie musze kupowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...